twitterde 160 bin facede 90 binlikde sayfa vardı türkiyede kimsenin yapmadıgı modifiyeleri yapıyorduk dogruya dogru 2 sene önce o sayfalar kapandı sonra tekrar actım 38 bin oldu face sayfası ondada üyeligim kapatılınca başka admin kalmadı şimdi işte hem siteye önem veriom yavaş yavaşda sosyal aglara bu işte para kazanma hayalim yok sadece sitemin kaliteli seviyede olmasını istiyorum expert hani siteye bakarım falan diyosan beklerim insanlar cıkarcı oldu memleketimde atkı bastırdım herkez para kazanıyor laflarına girdi amacım türkiyede değişik bir grup kurmaktı ben başaramadım gibi 4 senedir tek başıma calısıyorum ve yoruldum artık....

dedigin gibi şahinciler pejo mobiletciler hemen birşey bakıp cıkıyor yararları yok yani racing gibi olaya el atmak lazımda o konudada ben geriyim bilgili biri şart :(

backlink konusuna gelince eski sitem alexada 40 30 binlerdeydi pr 4 5 arasıydı ama sitem hack sitesiydi link giriş cıkışı coktu bu işleri bırakıp kendimi motosiklet sitesi acmaya verdim cünkü eski işime devam etsem şuan hapisteydim tüm arkadaşlarımı hack dalgasına kaybettim zaten hani suan backlink yapabilecegim insanlarda yok.. benim arkadaşlarım hapislerde sürünüo ben ise işte son anda kurtuldum. internette bagımlıyım nasıl sigara bagımlısı oluyorsa insanlar bırakamıyorum illa bir site veya bir grupla takılıcam bü yüzdende işte motosiklet sitesi actım eski başarılı sitelerim gibi olmayıncada sinir oldum 1 sene beklenirde 3 sene oldu dahala sitede tık yok :D