freelance iş ilanları

YouTube'un Türk rakipleri çoğalıyor

17 Mesajlar 2.463 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

trgy trgy Mühendis Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 32 / 209
  • Ticaret 16, (%100)
........
May

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Ferhat Ferhat Ferhat ÇAKMAKOĞLU Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Seo Expert
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar,
Site sahibi benim, o kadar çok yorum gelmiş ki, bizim de hepimizin ortak yönü bu diyebiliriz, destekleyici kimsenin bir lafı bile yok.
Kimse anasının karnında zengin doğmadı, herşeyi birden elde ederek başarılı olmadı emin olun.

Örnek Trgy, yorum yapıyorsunuz bari, zamanında siz iyineti birden mi ünlü ettiniz ? Veya şahane bir tasarım ilemi yayına soktunuz ? Yoksa sonradan mı geliştirdiniz ?
Azı olan konuşuyor da, elimdeki tüm herşeyimi buna yatırdım, kaç yıl bekledim bunun için kimse bilmiyor, alt yapı oluşturmak, çevre edinmek, yazılımcı bulmak tasarımcı bulmak, css ci bulmak bunlar o kadar basit birşey olmadığını ben nasıl biliyorsam herkes de biliyordur webmaster alemindeki.

Kime güveneceğim diye uzun yılımı aldı, domaini elde etmek için uzun süre bekledim böyle bir domain ihalesini yakalamak için. İhale günü sabahlara kadar bekledim son anda teklif vermeye çalıştım. Sonuç domaini kazandım.

Ya sonrası ?
Domaini aldık tamam da, yazılımcı kime güvenirsin bu devirde ? Çevremden yakın arkadaşlarımdan birini buldum, c# mvc4 den iyi anlayan, sonra tasarım planlaması yaptık, yarışma yaptık ve bu tasarımı beğendim, çok eleştiri aldım çokta beğeni aldım. Sonra css konusu, herkes css döker ama, kimse google için uygun css dökemez araştırmasını yaptım, sprite olarak css döken birini buldum ve sprite olarak yaptırdım.

Bu dönemler sadece vuz.net ile uğraştım, yaptığım iş hayatımı bir köşeye attım, çünkü bu benim tek malvarlığım olmalıydı. Tek bunun için çabalamalıydım. Sonra abonelik için araştırmalar yaptım. Güzel bir ajans buldum, tüm kategorilere video veren, bu sefer bütçede sıkıntı çekmeye başladım. He şimdi bu sıkıntılar devam ediyor ama şunu bilirim ki.

Ne kadar eleştiri alırsam o kadar büyümeye hazırımdır, her amatörlüğün başarılı bir sonucu vardır. " Allah sabredenler ile beraberdir. "

Not : Kimseyi eleştirmek istemedim, kimseyede kızmıyorum, çünkü ben zengin biri değilim, nede birden hayal ettiğimi başaracak biri değilim. Ama şunu unutmayın ki, haberleri parayla yaptırmadım, eş dost arkadaş sayesinde yaptırdım. Sosyal medya ile aram iyi olduğu için beni kırmadılar, ilerleyen zamanlarda dahada çok görebilirsiniz haberleri, eleştirebilirsiniz bu sizin vicdanınızın sorgusudur.

Saygılarımla.
trgy Atakan f3rh4t

kişi bu mesajı beğendi.

trgy trgy Mühendis Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 390
  • Beğeniler 32 / 209
  • Ticaret 16, (%100)

FerhatC adlı üyeden alıntı

Merhabalar,
Site sahibi benim, o kadar çok yorum gelmiş ki, bizim de hepimizin ortak yönü bu diyebiliriz, destekleyici kimsenin bir lafı bile yok.
Kimse anasının karnında zengin doğmadı, herşeyi birden elde ederek başarılı olmadı emin olun.

Örnek Trgy, yorum yapıyorsunuz bari, zamanında siz iyineti birden mi ünlü ettiniz ? Veya şahane bir tasarım ilemi yayına soktunuz ? Yoksa sonradan mı geliştirdiniz ?
Azı olan konuşuyor da, elimdeki tüm herşeyimi buna yatırdım, kaç yıl bekledim bunun için kimse bilmiyor, alt yapı oluşturmak, çevre edinmek, yazılımcı bulmak tasarımcı bulmak, css ci bulmak bunlar o kadar basit birşey olmadığını ben nasıl biliyorsam herkes de biliyordur webmaster alemindeki.

Kime güveneceğim diye uzun yılımı aldı, domaini elde etmek için uzun süre bekledim böyle bir domain ihalesini yakalamak için. İhale günü sabahlara kadar bekledim son anda teklif vermeye çalıştım. Sonuç domaini kazandım.

Ya sonrası ?
Domaini aldık tamam da, yazılımcı kime güvenirsin bu devirde ? Çevremden yakın arkadaşlarımdan birini buldum, c# mvc4 den iyi anlayan, sonra tasarım planlaması yaptık, yarışma yaptık ve bu tasarımı beğendim, çok eleştiri aldım çokta beğeni aldım. Sonra css konusu, herkes css döker ama, kimse google için uygun css dökemez araştırmasını yaptım, sprite olarak css döken birini buldum ve sprite olarak yaptırdım.

Bu dönemler sadece vuz.net ile uğraştım, yaptığım iş hayatımı bir köşeye attım, çünkü bu benim tek malvarlığım olmalıydı. Tek bunun için çabalamalıydım. Sonra abonelik için araştırmalar yaptım. Güzel bir ajans buldum, tüm kategorilere video veren, bu sefer bütçede sıkıntı çekmeye başladım. He şimdi bu sıkıntılar devam ediyor ama şunu bilirim ki.

Ne kadar eleştiri alırsam o kadar büyümeye hazırımdır, her amatörlüğün başarılı bir sonucu vardır. " Allah sabredenler ile beraberdir. "

Not : Kimseyi eleştirmek istemedim, kimseyede kızmıyorum, çünkü ben zengin biri değilim, nede birden hayal ettiğimi başaracak biri değilim. Ama şunu unutmayın ki, haberleri parayla yaptırmadım, eş dost arkadaş sayesinde yaptırdım. Sosyal medya ile aram iyi olduğu için beni kırmadılar, ilerleyen zamanlarda dahada çok görebilirsiniz haberleri, eleştirebilirsiniz bu sizin vicdanınızın sorgusudur.

Saygılarımla.

Kendi adına haklısın gaza gelip çocukça yorum yaptım. Özür dilerim. :)
f3rh4t Ferhat

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Seo Expert
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

trgy adlı üyeden alıntı

Kendi adına haklısın gaza gelip çocukça yorum yaptım.

Estağfurullah, anlayışlı olduğunuz için teşekkür ederim. Eğer bir hatam varsa yazım da özürdilerim hepinizden.

Ek Olarak: Gereken tam açıklamayı uzunuyla https://www.facebook.com/photo.php?fbid=368065316612001&set=a.368065309945335.85281.276526085765925&type=1 burada yaptım, okuyan ve anlayan arkadaşlarada, okumayıp eleştiren arkadaşlarada teşekkürlerimi sunuyorum tekrardan.

Saygılarımla.
trgy

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Yanlış birşey söylediysek kusura bakmayın. Ama inanın artık YouTube'a rakip geldi / geliyor" diye yalan yanlış haberlerden o kadar çok bıktıkki.. (Size değil lafım)

İleriye dönük güzel düşünceleriniz var anladığım kadarıyla. İnşallah başarılı olursunuz, daha iyi yerlere gelirsiniz.

Hayırlı olsun diyelim :)

(Ekleme): Söylemek istedim ve merak ettim, CHIP'te yayınlatmak gerçekten iyi birşey. Bülten göndermişsiniz sanırım değil mi?

FerhatC adlı üyeden alıntı

Merhabalar,

Ya sonrası ?

Saygılarımla.

• Üyelik 27.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Seo Expert
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Atakan adlı üyeden alıntı

Yanlış birşey söylediysek kusura bakmayın. Ama inanın artık YouTube'a rakip geldi / geliyor" diye yalan yanlış haberlerden o kadar çok bıktıkki.. (Size değil lafım)

İleriye dönük güzel düşünceleriniz var anladığım kadarıyla. İnşallah başarılı olursunuz, daha iyi yerlere gelirsiniz.

Hayırlı olsun diyelim :)

(Ekleme): Söylemek istedim ve merak ettim, CHIP'te yayınlatmak gerçekten iyi birşey. Bülten göndermişsiniz sanırım değil mi?

Öncelikle tşkederim, Başlıkla ilgili bilgim yok, haber göndermedim, direk genel müdürüyle irtibatım olduğu için sağolsun kırmadı beni, elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor bana.

Saygılarımla.
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

Ogguz Ogguz webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Eskilerden ~
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 33 / 34
  • Ticaret 15, (%100)
Hayırlısı.

R10, İyinet, Wmaracı ; Oğuz , Başka kullanıcı adım yoktur.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al