Sayın Yandex.Türkiye
Yandexturkiye Destek ve Tanıtım Sitesi'ne atmış olduğunuz mail aracıığı ile sizlere bu mesajı atmış bulunuyorum:

http://yandexturkiye.blogspot.com sitesi olarak, Türkiye'de önemli işler başardığınızı ve 1.Numaralı Arama Motoru olma yolunda inanılmaz mesafeler kaydettiğinizi ilgi ve heyecan ile izliyoruz.Bu ülkede şuanda mevcut olan arama motorunun tekelleşmesine karşıyız.

Webmaster'lar olarak aldığınız mesafe inanılmaz ilgi çekici...

Sizlere Yandex Türkiye Destek Ve Tanıtım Sitesi olarak şahsen başvurmuş ve sizden biz webmaster'ları önemsediğinizi görmüş olduk.

Bir Arama Motoru Devi tarafından önemsenmek hayret verici.Bu bu ülkede tutunmanızın ve " bizlerden biri" olduğunuzun bir kanıtı aslında....

Bunu bütün Türk web kullanıcıları adına onur verici bir davranış olarak görüyor, değer verdiğiniz ve önemsediğiniz için teşekkürü bir borç biliyorum...

Yandexturkiye Destek ve Tanıtım Sitesi olarak, bizler sizleri en iyi şekilde bir yerlere getirmenin azmi ve kararlılığı içerisinde olacağız.

Türkiye, kendini horlayan ve basit gören, milli değerlerine saldıran ve bunları değersizleştirme yolunda hareket eden bir arama motorundan kurtulamadı.Tabiki her Arama Motorunun bir politikası var...

Ama bu politikayı ülkelere göre ayarlayıp düzene sokan ve Türkiye'de kednini sevdiren ve rama Motoru olarak Türkiye'de çok kısa sürede bir yerlere gelen sadece sizlersiniz...

Türk Halkı sizi çok sevdi.Çünkü Siz bu değere layıksınız.
Tüm Türk Web kullanıcıları adına sizlere teşekkür ediyor, İletişimimizdeki seviyemizi ileriye dönük projelere aktarabilmenin heyecanı ile sizlere çok büyük sorumluluklar ve Umutlar yüklediğimizi saygı ile belirtiyorum...

Yandexturkiye.blogspot.com
Tahsin Çetinkaya