Öncelikle yanıtlarınız için teşekkür ederim. Durum beğendirme uygulamasının herhangi bir zaman tüneline geç , oyun ya da burç uygulamasından farkı olduğunu pek zannetmiyorum. Bu arada ilk mesajımda atladığım bir nokta oldu; ben uygulamayı kendim kurmadım (host ya da geliştirici değilim. normal kullanıcıyım. sayfam v.s yok.). Forumlardan takip ettiğim bazı linklere tıkladım. Bu uygulamalara önüne gelen herkes ulaşabiliyor. Oyun ya da burç yükler gibi kurdum. Yani şu var ki, bu uygulamayı ne ben geliştirdim ne de bir yerlerde host ediyorum. Sadece kurup, linki verdiğim durumu beğendiriyorum. Bunu da çok abartmadım. Limitleri bile aşmamaya özen gösterdim. Sonuçta bu uygulamayı geliştirenler daha büyük şeyler de yapıyorlar (burçlar, hava tahminleri, viral reklamlar, profilime kim baktı v.s). Biz son kullanıcıların bu şekilde ceza almaması gerekiyor. Tabi şimdi iş işten çoktan geçti, hesabımı tamamen bloke ettiler. Bu da benim gibi uygulama geliştiricisi olmayan ve hayatında ilk kez bir uygulama kurup engellenen birisi için ders oldu.