SkyGhostAir adlı üyeden alıntı

Değerli wmaracı sakinleri sitemde söyle bir sorun söz konusu. Site açılırken sytle.css dosyasını arıyor ancak öyle bir dosya aramaması lazım çunki site.css dosyasını kullanıyor benim temam ve sorun yok neden style.css dosyasını aramakla sitenin hızını düşürüyor anlamadım bu sorunu nasıl çözerim ?

Buda Test Sonuçları
http://gtmetrix.com/reports/muratdinc.com/4h07ZgSV

Dikkatimi çeken bir şey daha var aradığı dosya uzantısının sonunda " / " içareti var buda bir hata ama o dosyayı'da aramaması gerekiyor :( Öyle bir dosya yok...

Dostum sayfanın kaynağına baktın mı bilmiyorum ama sayfanda style.css dosyasının linki var. Tamam dosya olmayabilir ama linki hala kaynağında mevcut. Onu silmen gerekiyor. O zaman sorun çözülür

Ek Olarak: "Avoid bad requests" hatasından bahsediyorsun sanırım. Evet dediğin gibi bu hatalar linkin kırık olduğunu, böyle birşey olmadığını söyler. Dediğim gibi header kısmından "" kısmını silersin. Bahsettiğin iki sorundanda kurtulacaksın.
Birde Gtmetrix site hızlandırma çok faydalıdır. Hataları incelemeye çalış. Site hızına çok katkısı var. bilgine.

Anlamadığım şey style.css dosyasına ne oldu? İsmini mi değiştirdin site.css diye?