sanat07 adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar şimdi benim kategorimdeki maç yayını yapan siteler anlık olarak blog dahi olsalar günlük index alabilmekte. Bunu nereden anlıyorum diyorsanız. Dünyada bir çok lig var ve bunu geçen haftadan tümünü birden sayfalarına örnek olarak Gefle – Helsingborg maçını canlı izle gibisinden yazamazlar fiksüre bakabilirler ancak buna yetişmek mümkün değildir. Bu maçı iddianın yayınlayacağı bile belli değildir 1 hafta önceden. Dolayısı ile ben 1 gün önceden bu listeyi siteme atıyorum yarının maçlarını misal 50 maç falan ancak Gefle – Helsingborg maçını canlı izle şeklinde arattığımda benden önce 10-20 safya arama buluyorum kendimi bulamadım yani bu 10-20 sayfanın içinde arattırmam içerikten sapıyor yani benim sitemin index almadığını görüyorum googleden. All İn Seo var backlinklerim var, tagları hazırladım, sitemap var. 10 Günlük site olmasındanmı kaynaklaanıyor acaba. 100 Sayfa görüntülemesi alıyorum googleden baktığımda site:siteismi.com şeklinde. Veya sitemap.xml yi googleye günlük göndermek işe yararmı tekrardan hazırlayıp.

HOcam sen eklemelerine devam et zamanla googlenin botları senin sistemine alışır ve anında index alırsın. Bendede başta index sıkıntısı ooluyordu. Şimdi yazıyı yayınla diyorum ve direk googlede 5 saniye bile sürmüyor index almam