sanat07 adlı üyeden alıntı

Benimde eskiden bir sitem vardı oda hürriyetin bile üstüne çıkardı bazı kelimelerde. 3000 sayfa indeksi vardı tek başıma yapmıştım tek bir el bile süren olmadan. Fakat o sitedeki konular pek güncel değil program vb içerikliydi. Bu maç yayını olduğu için anlık indeks benim için çok önemli oldu. Bakıyorum dandik ismi belirsiz siteler bir köşeye bile atılmış olabilirler grafik yoksunu içeriği olmayan siteler googlede ilk sıradalar sadece aratılan konunun güncel bir konu olmasından dolayı. Güncel konu dediğimde 50 maçın canlı yayın linkini atmak sadece . Yani siz aylarınızı verseniz de yıllarınızı versenizde bu sitelerin yanında hiç bir şey 50 maç yayını yap haftalık binlerce gelen giden oluyor. free bile açsan kurtaracak seviyede o derece yanı.

Hocam birde şöyle bir konu var o siteler uzun süredir bu yayın işini yapıyor olabilirler. Buda bir sonraki mesajlarında geçmişlerinden gelen bir birikimle sıralamada sizden üste çıkabiliryor. O yüzden yapmanız gereken beklemek. Birde bu bekleme süresinde seo puanınızı artırmaya yönelik çalışmalar yapabilirsiniz. Seonuzun iyi olmasıda size fayda sağlar.