wmaraci reklam
lidertakipci

WmAracı.Com'a Ceza Puanı Sistemi Getirilsin

8 Mesajlar 1.069 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

TahsinCetinkaya TahsinCetinkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)
Wmaracı'na ceza sistemi getirilsin.Adminler veya moeratörler her banladığında nedeni yazsın.Ve yazılan nedenler herkesin okuyabileceği bir şekilde olsun...
Wmaracı, cezalar puanlama yoluyla ağırlaştırılsın...Ya direk ban yada uzaklaştırma alsın...Daha da geliştirilebilir...?

Sizce Herkesinde gördüğü adil bir puanlama olabilir...sİZCE

Notum: benim anlamadığım adminler ve moderatörlerinde adil olup olmadığı ve onlarla ilgili olan bir durum söz konusu mu? diye kimsenin aklında kalmasın diye mesajımın içinde bir bölüm vardı.fakat burada adminleri ve moderatörleri karşıma almadığım,bunu düşünmediğim halde yazdığım ilk konu mesajım birileri tarafından editlenmiş...biraz şeffat olmamız lazım değilmi?

burda ne kötülük olabilir...ayrıca belirttim konuyla alakasını? bu mu şeffaflık!
NovaCep

kişi bu mesajı beğendi.

https://pirilancer.com/freelancer-ara
wmaraci
reklam

ultrahako ultrahako Don't be evil Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 633
  • Beğeniler 0 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
Açıkçası premium üye olmama rağmen başkalarının ban nedenlerini görebimemi saçma buluyorum.Bir gün bende banlanırsam bunun nedenini sadece admin ve moderatörler görebilmeli.Herkesin görmesinden hiç kimsenin görmemesi daha iyi.

Shakedown Shakedown Forza BEŞİKTAŞ Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Çevre Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1708
  • Beğeniler 225 / 548
  • Ticaret 60, (%100)

cambazoglu adlı üyeden alıntı

Wmaracı'na ceza sistemi getirilsin.Adminler veya moeratörler her banladığında nedeni yazsın.Ve yazılan nedenler herkesin okuyabileceği bir şekilde olsun...
Wmaracı, cezalar puanlama yoluyla ağırlaştırılsın...Ya direk ban yada uzaklaştırma alsın...Daha da geliştirilebilir...?

Sizce Herkesinde gördüğü adil bir puanlama olabilir...sİZCE

Türkçe'nize hayran kaldım.
Canticu

kişi bu mesajı beğendi.

"Tabiatın isteklerini anlamazlıktan gelen, cezasını görür." [Balzac]

• Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)

ultrahako adlı üyeden alıntı

Açıkçası premium üye olmama rağmen başkalarının ban nedenlerini görebimemi saçma buluyorum.Bir gün bende banlanırsam bunun nedenini sadece admin ve moderatörler görebilmeli.Herkesin görmesinden hiç kimsenin görmemesi daha iyi.

birine karşı ettiğin küfür,moderatörün adil davranmaması,keyfiyet getiren durumları herkes görmeli gerekirse moderatörün haksızlığıda admini haksızlığıda ortaya çıkmalı..Yani şunu belirtmek isterimki adminler,modlar sorumlular adil değil demiyorum, örnek verdim...
Fakat yapılmış olan saygısızlık,küfür,vs.bende görmeliyim ki o kişinin ne mal oldugunu bileyim..bilmeliyim de...

Ek Olarak:

Shakedown adlı üyeden alıntı

Türkçe'nize hayran kaldım.

birader hem haber editliyorum hem buraya acil yazıyorum...sonra editlerim.ayrıca acil yazdığımda aşikar...

wmaraci
wmaraci

omrumdely omrumdely Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1466
  • Beğeniler 157 / 158
  • Ticaret 11, (%100)
evet arkadaşa katılıyorum banlanan üyenin neden banlandığını belitirseler iyi olur. ve o üye ile ilgili bir daha hangi konuda banlanmıssa daha dikkatli olabilir vs...

:)

webali webali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 48 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
Meraklılar için güzel bir sistem :)

• Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)
benim anlamadığım adminler ve moderatörlerinde adil olup olmadığı ve onlarla ilgili olan bir durum söz konusu mu? diye kimsenin aklında kalmasın diye mesajımın içinde bir bölüm vardı.fakat burada adminleri ve moderatörleri karşıma almadığım,bunu düşünmediğim halde yazdığım ilk konu mesajım birileri tarafından editlenmiş...biraz şeffat olmamız lazım değilmi?

burda ne kötülük olabilir...ayrıca belirttim konuyla alakasını? bu mu şeffaflık!

Pasa Pasa Gelecek Bizim Yönetici
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum 🖤 Hatay
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 14365
  • Beğeniler 3042 / 3043
  • Ticaret 356, (%100)
Kategori modlarının üye banlama yetkileri yok. Üye banlama yetkisi sadece genel modlarda var.

Bunun haricinde üye uyarma dahil bütün ceza işlemleri (istisnasız) bütün genel modların görebileceği şekilde bize rapor ediliyor. Yani haksız bir durum olamaz. Yanlış verilmiş bir karar var ise -ki kolay kolay olmaz- zaten diğer modlar ve yöneticiler tarafından görüldüğü için uyarılıp düzeltilir.

Bunun haricinde konunuzu kimse editlememiş sadece siz 1 defa editleyip ekleme yapmışsınız.

Üyelerin yasaklanma sebeplerinin herkese açık olmasını ise uygun/gerekli görmüyoruz.
TahsinCetinkaya

kişi bu mesajı beğendi.

Deneyim demeyin, deneyin!

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al