xpadam adlı üyeden alıntı

her eklenen içeriğin google'e pinglenmesi gibi bir durum oluyordu sanırım.ayrıca özgün içeriğinizin başkası tarafından suistimal edilldiğini düşünüyorsanız ve siteniz kurallara uygun içeriğe sahipse bunu google ile paylaşırsanız incelemeler sonucu içeriğinizi çalan siteye google amcamız gerekli cezayı vericektir.

Gerekli cevabı vermiş zaten.
Bana göre pingleme önceliğine göre değişmektedir.
O sitenin sıralama senden önce olmasının sebebi ise sitenin alt yapısından dolayı yani PR'si yüksek indexi hızı 1dk nın altında indexi yüksek ve hiti olan bir siteyse bu durum onu sıralamada yukarılara çıkarmaya yeter.
Eğer siz yazınızın sizden alındığını ve o sitenin benim yazılarımı alıp kaynak olarak benim sitemi belirttiğini söyleseniz bile google birşey yapamaz neden yapamaz çünkü adam gerekli kuralları yapmış zaten bir siteden yazı alınıyor ve o siteden kaynak belirtmiyorsa o siteyi şikayet etmeye özgürsünüz ama o site yazıyı alıyor kendi sitesinde yayımlıyor kaynak olarak senin siteni belirtiyorsa bu site google'nin vermiş olduğu kuralları uyguluyor demektedir.

Benim düşüncem böyle doğru yanlış bilemiyorum, bu işin ehli olan kişilere soracaksın o zaman.