lostyazilim

Bumerang Ödülleri Hakkında! #Yardım

4 Mesajlar 793 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

MstDrsn MstDrsn Yine Yeni Yeniden Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1872
  • Beğeniler 188 / 361
  • Ticaret 15, (%100)
Öncelikle herkese merhaba, benim aklımda 2 soru var. Birinci olarak bildiğimiz gibi Hurriyet.com.tr'nin desteği altında bulunan bumerang, yayıncılarına bazı ödüller veriyor, verilen bu ödellere layık görülen sitelerin seçiminde bize kayıt olurken verilen "Bana Yardımcı Olun" linki ne kadar etkili? Yani demek istediğim insanların bize gönderdikleri oylar ortalama yüzde kaç etkili?
2. olarak, diyelim ki ödülü kazandık ama ödül törenine gidemedik, bu durumda kazandığımız ödülü alabiliyor muyuz (Yani bize kargoluyorlar mı?), veya törene katılan başkasını aracı koyarak ödülü alabiliyor muyuz?

wmaraci
reklam

OmERgin OmERgin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 10 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle oylama %100 etkili diyebilirim. Çünkü her kategori için 10 ar tane site seçilecek ve kategori kategori jüri önüne çıkarılacak. Jüri de bu her kategori içinde 3 er site seçecek ve 1., 2., 3. ödül gecesinde açıklanacak.

Başkasını çıkartır mısın çıkartmaz mısın bu konuda ben sorun olacağını düşünmüyorum. Hiç katılmazsan da sorun olmayabilir sanırım.

MstDrsn MstDrsn Yine Yeni Yeniden Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1872
  • Beğeniler 188 / 361
  • Ticaret 15, (%100)

ömERgin adlı üyeden alıntı

Öncelikle oylama %100 etkili diyebilirim. Çünkü her kategori için 10 ar tane site seçilecek ve kategori kategori jüri önüne çıkarılacak. Jüri de bu her kategori içinde 3 er site seçecek ve 1., 2., 3. ödül gecesinde açıklanacak.

Başkasını çıkartır mısın çıkartmaz mısın bu konuda ben sorun olacağını düşünmüyorum. Hiç katılmazsan da sorun olmayabilir sanırım.

Verdiğiniz bilgi için teşekkürler. Başka bir bilgisi olan var mı acaba bu konuda?

ChuckBartowsKi ChuckBartowsKi www.mustafacelikm.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 45 / 124
  • Ticaret 1, (%100)
Benim bildiğim ödül törenine katılmanız gerektiği yönünde.

1-2 yıl kadar önce bir playstation turnuvası yapıldı. Ben turnuvada İstanbul'daydım ödül zamanı Kayseri benim yerime 2. olan arkadaş ödülü aldı çoğu yerde aynısı var.

Bumerang hakkında bilgim yok yalnız yanlış olmasın :)
MstDrsn

kişi bu mesajı beğendi.

ChuckBartowsKi
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al