baates adlı üyeden alıntı

bu tip durumlar malesef baş belası, insanın bazen şevki kırıyor...:(

Evet haklısınız genellikle insanın şevki kırılır gibi oluyor ama ben asla bir Türk dünyaya bedeldir sözünü aklımdan çıkarmadığım için bir Türk'ün de eşsiz bir proje yapabileceğini kanıtlamak azmindeyim.

Baazen şevkim kırılacak gibi olsa hemen bu sözü aklıma getirip sanki sıfırdan başlıyormuşum gibi işime sarılıyorum

Kim ne derse desin bu proje Türk'ün adını dünyaya duyuracak seviyeye gelecektir hatta gelmiştir bile...

Aslında buradaki bir arkadaşa aşırı kırıldığım için bir daha burayı ziyaret etmeyecektim ama sizin gibi kıymet bilen insanlara haksızlık etmemiş olmak adına ben burada ve her platformda projemin arkasında durmaya devam edeceğim

Çünkü ben bu projede yaratanın ve kulunun razı olmayacağı tek bir harf kod yazmadım

Tüm algoritmaları sonuna kadar inceleyip ona göre geliştirdim , zaten gelen teşekkür mailleri ve benim loğlarda gördüğüm değerlere göre çok uzun bir zamandır sistemi kullanan sitelerde kelimeler çok fazla ivme kazanmış durumda bu da bu projenin faydasının bir iki aylık değil 1,5 yılda bile zarara dönüşmediğinin kanıtıdır

Sistemi kullanan 6000 kişinin yaklaşık 30 bin link ve kelimesinin hiç birinde geri gitme yada zarar görme olayı daha bu güne kadar olmamıştır zaten olsaydı forumlardaki konularımızın altında kıyametler kopardı zarar gördüm şöyle oldu böyle oldu diye ancak her kes gelip gördüğü faydayı yazmıyor

Çünkü şöyle düşünüyor ben bu işten fayda gördüm aman kimseye demeyeyim de rakiplerim uyanıp onlarda kullanmasın ve beni geçmesin

Maalesef bizde böyle bir inanış var

Aslında bu tamamen yanlış fayda gören kişi bunu bana mail yada telefonla değil de direk forumlarda konu altlarına yazma cesaretini gösterseler kullanıcı sayısı çok daha hızlı artacak ve bu düşünceye sahip olan kardeşlerimiz aslında Ip çeşitliliği arttıkça çok daha fazla fayda elde edecekler

Çünkü bu programdan giden hitlerden başka hiç bir programın hitini Google yada diğer arama motorları organik saymıyor sadece bu proje de bu özellik var bunun da sebebi bu program webbrowser objesi kullanmıyor direk IE 9.0 kullanıyor ve mous ile tıklama yapıyor

Hal böyle olunca da normal kullanıcı ziyaretinden hiç bir farkı kalmamış oluyor

Kuru kuruya itiraz edenler bunları test edip inceleseler aslında karalayıp saldırmak yerine en fazla onlar savunacak projeyi ama maalesef biz toplum olarak gözlük kullanmayı çok seviyoruz ve sadece önümüze bakıyoruz çünkü etrafımızı görmek istemiyoruz o zamanda doğru ile yanlışı ayırt edemiyoruz

Söz biraz uzadı ancak bu proje ile ilgili ne kadar yazılsa yine de tüm özellikleri anlatılamaz

Örneğin saatlik hitlerinizi bir saatin içine yayarak eşsiz zamanlarda ziyaret göndermesi bile çok önemli bir özelliktir

Diyorlar ki Google akıllı e tamam buna itirazımız yok ama sadece Google mı akıllı olmayı hak ediyor yani bir başkası akıllı olamaz mı yada Google ı yapanlar insan değil mi ve bunların yazdığı kodlar sniff edilip çözülemez mi

İnsanın başına ne gelirse bilgisizlikten ve kuru inattan gelir

İçinizden hanginiz bir buçuk yıl gece gündüz google ı inceleseniz bu benim yaptığımı yaparsınız ben özel biri değilim sadece çok fazla inceleyen ve araştıran biriyim

Arkadaşlar bunları anlatmamın sebebi kullanıcı sayım artsın diye değil şerefli Türk milletinin pırıl pırıl gençlerine bir bakış açısı kazandırmak içindir

Eskiden Amerika yapmış daha başkası yapamaz zihniyeti bu ülkeyi yüzlerce yıl geri bıraktı artık bu duygudan arınıp onlar yapmışsa biz de yaparız demeliyiz

Bıkmadan okuduğunuz için teşekkür ederim

Muhammed Ravullu