wmaraci reklam
lidertakipci

Facebook'taki Sohbeti Geri Getirme

18 Mesajlar 4.217 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Metin Metin metinli.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Analisti ve Siber Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)
Arkadaşta cevaplar gerçi ama ben kendi adıma cevap vereyim.

Wordpress için "Post Views" eklentisi var, ayarlarını yapmazsanız çoğul hiti, bir kaç düzeltme yaparsanız tekil görüntülenmeyi sayar.

Bunu kullanıcıya göstermeden direkt panelinizden, yazılar bölümündeki yazılarınızın satırında görebilirsiniz.

Alternatif bir yol ise, Google Analytics, bir linkin belirli bir tarihten belirli bir tarihe tekil ve çoğul gösterimini öğrenebilirsiniz.

Farklı yöntemlerde kullanabilirsiniz, sayaç ekleyebilirsiniz veya yazılımı basit olan kendi scriptinizi yazabilirsiniz.. :)

Yazar, yazılım geliştirici, SEO Analisti ve siber güvenlik uzmanı.
wmaraci
reklam

kendineyazar kendineyazar optisyen.info Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Optisyenlik
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

ProgramYapmak adlı üyeden alıntı

Arkadaşta cevaplar gerçi ama ben kendi adıma cevap vereyim.

Wordpress için "Post Views" eklentisi var, ayarlarını yapmazsanız çoğul hiti, bir kaç düzeltme yaparsanız tekil görüntülenmeyi sayar.

Bunu kullanıcıya göstermeden direkt panelinizden, yazılar bölümündeki yazılarınızın satırında görebilirsiniz.

Alternatif bir yol ise, Google Analytics, bir linkin belirli bir tarihten belirli bir tarihe tekil ve çoğul gösterimini öğrenebilirsiniz.

Farklı yöntemlerde kullanabilirsiniz, sayaç ekleyebilirsiniz veya yazılımı basit olan kendi scriptinizi yazabilirsiniz.. :)

ben site işlerine girdiğimden beri realist ile çalışıyorum. realist'i tek geçerim.

Optisyen.info

Metin Metin metinli.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Analisti ve Siber Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)
Realist belirli saatlerde Pop-Up açardı (eskiden ve sayaç kodlarını ekleyenlerin bilgisi olmadan), sonradan belirli bir kesim kullanmayınca yenilikler yapmaya başladılar. Benimde güvenimi kaybedince bir daha hiç kullanmadım..

Sonradan pop-up açıyorlar mı arada bilmiyorum, sayaç sahiplerinin hitlerindende faydalanmak istiyorlar, kod ekleyenlerin haberleri olmadan. :)

Ama illa alternatif kullanacaksanız, ya kendi sisteminize bunun özel scriptlerini uygulayacaksınız, ya da deneyip güvenilir olan firmaların ürünlerini kullanacaksınız..

Yazar, yazılım geliştirici, SEO Analisti ve siber güvenlik uzmanı.

m3sut m3sut Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 0 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

"char'i" yerine, chat'i yazmaya çalıştın galiba. :)

Facebook aktiviteleri iyi hit getiriyor, Facebook yenilikleri herkesi yavaş yavaşta olsa etkiliyor çünkü..

Mesela, http://lokuf.com/teknoloji/internet-network/2443/facebook-yorum-degisti-21.html "Facebook Yorum Değişti" yazım uzun süre ilk sırada durdu, shiftdelete.net adresinide geçti, sadece oradan yaklaşık bir 3000 üzerinde hit var. (Google Analytics) Tabiki dalgalanma her zaman oluyor..

Hayırlısı.. :)

Evet şimdi düzelttim :)

MstDrsn adlı üyeden alıntı

Siteme ekledim :)

Ek Olarak:

Kon dışı olacak ama nasıl bakıyorsunuz ziyaretçi sayısına view ile mi?

Google Analytics

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 30.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Optisyenlik
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Realist belirli saatlerde Pop-Up açardı (eskiden ve sayaç kodlarını ekleyenlerin bilgisi olmadan), sonradan belirli bir kesim kullanmayınca yenilikler yapmaya başladılar. Benimde güvenimi kaybedince bir daha hiç kullanmadım..

Sonradan pop-up açıyorlar mı arada bilmiyorum, sayaç sahiplerinin hitlerindende faydalanmak istiyorlar, kod ekleyenlerin haberleri olmadan. :)

Ama illa alternatif kullanacaksanız, ya kendi sisteminize bunun özel scriptlerini uygulayacaksınız, ya da deneyip güvenilir olan firmaların ürünlerini kullanacaksınız..

Ben 7 senedir realist kullanıyorum tanıdığım arkadaşlarımla dahil (günlük 15k ziyaretçi alan arkadaşlarım vardı) hiçbir zaman görmedim ben realist'in popup açtığını. tavsiye edebilirim yani.

Optisyen.info

alicin12 alicin12 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 611
  • Beğeniler 116 / 70
  • Ticaret 5, (%100)
Vallahi Sayyac'tan başka hiçbirşey kullanmam.Hangi Ülkeden Gelmiş,hangi kelimeden gelmiş,saat kaçta gelmiş,tarayıcı,işletim sistemi dahil herşeyi görüyorum.Gayet Memnunum

Nurcin Nurcin Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1635
  • Beğeniler 237 / 284
  • Ticaret 3, (%100)
Google chrome için olan eklentiyi indirdip,sayfayı beğenmiştim,olmuştu dün. bugün olmuyor???
edit: hallettim :)

• Üyelik 30.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Optisyenlik
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar inanamayacaksınız ama şu an siteme akın akın geliyorlar wuhuuu :D şu an realist sayacına göre +800 kişi ziyaretçim var ve sitede online 45 kişi var. normalde hitim 150-200 filandı. bugün patlama yaşandı ve hala gelmeye devam ediyorlar. :D Artık güncel içeriğe önem vereceğim.

Optisyen.info
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al