wmaraci reklam

Nasıl bu kadar ucuz olabiliyor ?

19 Mesajlar 3.428 Okunma
wmaraci reklam

Zargana Zargana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 994
  • Beğeniler 9 / 303
  • Ticaret 11, (%100)

Dogukan adlı üyeden alıntı

küçük çaplı günlük 200 300 ziyaretcili bir site düşünüyorsan alabilirsin üstü için yetersiz 50gb bandwith falan günlük 400 500 hit li bir sitede 1 hafta sonra limit dolar siten kapanır :)

50 GB Bandwith çok daha fazlasına yeter bence. Günde ortalama 500 tekil hitli sitem ayda 10 GB bant genişliği ancak harcıyor :)
Riza

kişi bu mesajı beğendi.

Ne ekersen onu biçersin
wmaraci
reklam

Dogukan Dogukan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendislik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 6 / 121
  • Ticaret 31, (%97)

Zargana adlı üyeden alıntı

50 GB Bandwith çok daha fazlasına yeter bence. Günde ortalama 500 tekil hitli sitem ayda 10 GB bant genişliği ancak harcıyor :)

sitende ne olduğuna bağlı video altyapılı bir site kur bakalım 500 tekilde kaç gb yiyor :) ben ortalama rakamlar verdim 50 gb yüksek bir rakam değil benim sitem 10.000 günlük tekil ziyaretcide aylık 10 TB civarı BW yiyor.Dediğim gibi bunun kararını arkadaş verir ancak ben düşüncelerimi belirttim bir çok kişi tanıyorum ucuz diye limitlerini kontrol etmeden reseller alıp 1 hafta sonra bw limitim doldu ne yapcam diye konu açan.

ChuckBartowsKi ChuckBartowsKi www.mustafacelikm.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 45 / 124
  • Ticaret 1, (%100)
Firma is yapmiyorsa o fiyatlara inebilir Hostingi 1.000 TL den de 1 TL den de yapabilirsiniz...

ChuckBartowsKi

Zargana Zargana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 994
  • Beğeniler 9 / 303
  • Ticaret 11, (%100)

Dogukan adlı üyeden alıntı

sitende ne olduğuna bağlı video altyapılı bir site kur bakalım 500 tekilde kaç gb yiyor :) ben ortalama rakamlar verdim 50 gb yüksek bir rakam değil benim sitem 10.000 günlük tekil ziyaretcide aylık 10 TB civarı BW yiyor.Dediğim gibi bunun kararını arkadaş verir ancak ben düşüncelerimi belirttim bir çok kişi tanıyorum ucuz diye limitlerini kontrol etmeden reseller alıp 1 hafta sonra bw limitim doldu ne yapcam diye konu açan.

Video içeriği kendi sitesinde barındıran siteler lansman dışı. Elbette video sitesi açacaksa yetmez terabaytlarca bant genişliği. Zaten o yüzden film ve dizi sitelerinin %99'u kendi sunucularında barındırmaz video içeriklerini. Ama normal bir bir site için 50 GB yeter de artar. Her konuda 2-3 resim bulunan sitemde ortalama 500 tekil-800 sayfa gösteriminde şu ana kadar aylık en fazla 8 GB bant genişliği harcayabildi.

Ek Olarak: İmzandaki siteden bahsediyorsan Pingdom'dan test ettim. Sayfa başına senin sunucundan 1,6 MB veri aktarılıyor. Yani 10 TB bant genişliği ile yaklaşık 5 milyon kez anasayfan görüntülenebilir :)

Ne ekersen onu biçersin
wmaraci
wmaraci

TillWeDie TillWeDie WM Vatandas Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Danisman
  • Konum Hollanda
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 1 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Bos verin arkadaslar bence hic girmeyin fiyatlarada aldanmayin standar bir host alin bence ben daha onceden kullandim bazi yabanci reseller ne kadar ucuz olsada fiyatlari site 3 gune bir kapaniyordu olmadik bahaneler uretiyorlardi sonrasi zaten insan cileden cikiyor arkadasin dedigi gibi bende video sitem de kullandim malesef hic bir zaman faydasini gormedim aksine zararima sebep oldu hemde resller de hic birinde sinirlama yoktu ama herneyse su da var her firma kotu olacak die bir kaide yok. Ben avrupada yasiyorum burda elektronik esya fiyatlari gayet uygun ve onlarin aldiklari fiyatta kullandiklari cihaza gorede fiyatlarini dusuk veriyorlar buda gayet normal bise saglam olsun yeterli olsun okadar.

Ibolac Ibolac #php #mysql #wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 46 / 49
  • Ticaret 25, (%96)
Bir kere kullanmıştım gayet memnun kaldım. Resellerzoom'da kullandım uzun zaman onlardan da memnun kaldım. Ayrıca 17GB bant genişliği ile 4K hitli sadece resim dosyaları içeren bir film sitem vardı. Sunucuda müzik veya video dosyaları barındırmayacaksan, yada upload sitesi falan açmayacaksan fazlasıyla yeter. Aylık 5-10K tekil hite kadar yeter 50GB bant genişliği.

Tüm PHP İşleriniz Yapılır # BOT # SCRIPT # EDIT

Dogukan Dogukan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendislik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 6 / 121
  • Ticaret 31, (%97)

Zargana adlı üyeden alıntı

Video içeriği kendi sitesinde barındıran siteler lansman dışı. Elbette video sitesi açacaksa yetmez terabaytlarca bant genişliği. Zaten o yüzden film ve dizi sitelerinin %99'u kendi sunucularında barındırmaz video içeriklerini. Ama normal bir bir site için 50 GB yeter de artar. Her konuda 2-3 resim bulunan sitemde ortalama 500 tekil-800 sayfa gösteriminde şu ana kadar aylık en fazla 8 GB bant genişliği harcayabildi.

Ek Olarak: İmzandaki siteden bahsediyorsan Pingdom'dan test ettim. Sayfa başına senin sunucundan 1,6 MB veri aktarılıyor. Yani 10 TB bant genişliği ile yaklaşık 5 milyon kez anasayfan görüntülenebilir :)

hayır imzamdaki siteden bahsetmiyorum imzamdaki sitemin hiti 2 3 k farklı bir siteden bahsediyorum

cokbaska cokbaska WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 /
  • Meslek Serbest Meslek
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 22 / 115
  • Ticaret 9, (%100)
Bu siteyi bilmem ama büyük hosting firmaları çok ucuza satabiliyor ve onlarda trafik sorunu yok , tüm paketlerdeki trafik unlimited(sınırsız).
Tek sorun iletişim sıkıntısı var.İletişim için ingilizce bilmemiz lazım.

Örnek vermek gerekirse ;
http://www.bluehost.com/
http://www.justhost.com
https://www.ixwebhosting.com
http://www.hostpapa.com/

vs
Powersuit

kişi bu mesajı beğendi.

ahmetidin ahmetidin creative ' Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci, Grafiker
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** I**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 11, (%100)
Ucuz host reseller gördüğünüzde hemen almayın saglam host firmalarını seçin örnek olarak ben size bunları öneririm ;
www.ihs.com.tr [ Kullanıyorum ]
www.isimtescil.net
www.alyasoft.net [ Kullanıyorum ]
www.natro.com

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al