wmaraci reklam
lidertakipci

Yenilendik | Ogzhn'den Haber Var :)

5 Mesajlar 669 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Ogzhn Ogzhn Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 3 / 36
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba takipçilerim bildiğiniz üzere bu yazılarım çok çoğaldı. Nedir uzun zamandır gelemedim edemedim. Sınavlarımızın yoğun olması nedeniyle onlara çalıştığımdan dolayı bloğumla ilgilenememekteyim. Sitemizin temasını değiştirmiş bulunmaktayız. Sizlere daha görsel güzellik arayüzdeki düzen ve kolaylığı sağlamaktayım. Peki gelelim sizlere vereceğim habere.

Bu kadar uzun zamandır web sitemle ilgilenemedim ziaretçilerde biraz düşüş oldu bende sitemin ziyaretçilerini geri kazanabilmek için sizlere eğitim setleri hazırlamaya karar verdim. Bu setler neyle ilgilidir derstek siteme en çok gelen yorumlardan birisi mysql eşliğinde bir web sitesi kodlamak. Bu diğer sitelerdende özel mesajla geldi bunu değerlendirerek arkadaşlar. Öncelikle PHP eğitim seti çıkarmak geldi aklıma bunu çıkartacağım. Daha sonra uygulamalı bir CSS eğitim seti çıkaracağım. Kendi kendime düşündün ve dedim ki ya Oğuzhan bu böyle olmaz Jquery’de yapalım tam olsun. Bu eğitim setleri sonucunda sizlerde çok rahat bir şekilde bir tasarım mı css dökebilecek. Sizlerde Jquery ile efekt verebilecek ve en önemlisi ajaxı kullanabileceksiniz. Sizleri script yazabilecek bir hale getireceğim. Bir diğer ilgi gören konumuz ise wordpress tema yapım dersi oldu bu dersimizin son dersini çekmeyişimin sebebi çok yoğun ilgi olmamamısıdır. Sizlerden gelen ilgiler sayesinde dersleri devam ettireceğim. Zamanlada herşey düzene girecektir. Neyse arkadaşarlar site hakkında diyeceklerim bunlardı. Videoları hafta sonları çoklu şekilde çekip siteye eklemeyi düşünüyorum. Hafta içleri bilgisayar başında olamıyorum. Artık uzun süre görüşmek üzere hoşçakalın.

Kaynak: http://www.ogzhn.com/kendimden-yazilar/nerde-bu-ogzhn.html

Sizlere sorum tema nasıl olmuş yeni gelecek gelişmeler dikkatinizi çekermi farklı istekleriniz varmı :)

wmaraci
reklam

EnesMucahit EnesMucahit Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 57 / 49
  • Ticaret 0, (%0)
tema güzel

• Üyelik 25.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 3 / 36
  • Ticaret 4, (%100)
teşekkürler

csariaslan csariaslan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1098
  • Beğeniler 226 / 281
  • Ticaret 48, (%100)
Tema güzel sade birde sitene biraz daha özen gösterirsen çok güzel olacak :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 3 / 36
  • Ticaret 4, (%100)

csariaslan adlı üyeden alıntı

Tema güzel sade birde sitene biraz daha özen gösterirsen çok güzel olacak :)

Teşekkür ederim abi. Nasipse artık özen gösterecem eskisi gibi :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al