Maziliguney adlı üyeden alıntı

Neden olayı her seferinde "webmaster" üzerine kurup da kısıtlıyorsunuz ki?
Yani burası bir webmaster forumu diye her şeyi webmasterlık üzerine kurmak sizce ne kadar doğru?

Bence tam da bu noktada devreye çekilişi "ne amaçla yapıp, hangi kitleye hitap edeceğine" karar vermeniz ve bunun ardından çekiliş ödüllerine karar vermeniz gerekiyor.

Yani öncelikle sizin bu çekilişte beklentileriniz, hedef kitleniz kim/ler olacak?

Diyelim ki bu kitle webmasterlar; o zaman onlara daha faydalı olabilecek eğitim CD leri, tasarım/kodlama kitapları, host & domain v.s. önceliğiniz olabilir.
Ama yok ben herkese hitap etmek istiyorum diyorsanız da, usb bellekten tutun, tuttuğu takımın formasına, para ödülünden, parça TL ye kadar her şey olabilir.

Şunu da unutmayın, çekilişle dağıtacağınız ödül sayısı ne kadar çok olur, ne kadar cafcaflı olursa (mesela tablet, telefon, iPod vs.) katılım sayısı da o kadar çok yüksek olur (diye düşünüyorum) ;)

Haklısın, tamamen. Aslında site,imzamdaki blog. Vücut geliştirme üzerine. Pek takipçisi olmadığı için hitab edecek bir kitlem yok, bü yüzden webmasterlera hitab etmek niyetindeyim. Ayrıca bütçemi tamamen zorlayacağım ödüller için. Teşekkürler yorumun için