Erkolay :) bir hatalı tıklamadan adsense banlayan google , 2 tag fazlalığından 10 sayfa geri atan google şu durumda ki dmoza sence önem veriyormudur ? Normal dizin sitelerinden bir farkı kalmamış ki adı var dmoz ama içine gir aynı bizim yukarıarpacıkdizin.com gibi bi yere dönmüş ben tek denememde bunu yaşadım ki siz de deneyin bişeyler arayın ne kadar alakalı olduğunu kendiniz görün. Ben bunu görüyorsam google görmüyor mu ? Film izleme sitesinin ödev ile ne alakası var yakınlık bile yok :D Dmoz a google bakışı bence çokdan değişmiştir bile . Benim zerre dmozla işim yok istedim kayıt olamadım kötülüyorum falan diye algılanmasın zaten maç yayını yapıyorum. Kar yağsa gelen geliyor. Ama bloggerlar için bence o dmoz dmoz değil sıradan hatta çorba olmuş bi dizin sitesi.

Tekrarlıyorum bizim gördüğümüzden fazlasını google görür . Eminim o kategorilere eklenemeyen onlarca yüzlerce site sahibi de google a bu durumları gösteren mailler atıyordur. Bu editörler sadece türkiyede de değil her yerde aynıdır insan neticede insan. Bi endonezyalının hindistanlının paraya bi türkten çok daha fazla ihtiyacı var . 100 dolara script yazan adam 10 dolara da dizin kaydına onay verir :D yanlışsam yanlışsın diyin .