wmaraci reklam
lidertakipci

masaLL wordpress teması

4 Mesajlar 1.132 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

masaLL masaLL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek mühendis
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 20 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar,

Kendi sitem için düzenlediğim sonradan kullanmaktan vazgeçtiğim masaLL wp temamı paylaşmaya karar verdim. Bu Tema benim ilk deneyimim oldu, arşivde duracağına paylaşayım dedim. Tema'da hatalar eğer varsa affola...

Temada öyle çok büyük özellikler yok, fakat herhalde sade ve az sorgulu olması tercih sebebi olabilir. Mümkün olduğunca göz yormayan renkleri kullanmaya çalıştım. Adsense sayfa to oranlarında iyi sonuç verebileceğini düşünüyorum. Tema klasöründe bulunan reklam1.php, reklam2.php, reklam3.php dosylarına adsense kodlarınızı yerleştirebilirsiniz. Eğer isterseniz single.php dosyasına 336x280 reklamını kendiniz yerleştirebilirsiniz.

Temanın footer'ında bir adet link bulunmaktadır. Emeğe saygı göstereceğiniz ümit ediyorum. Tema'nın maalesef demo linki yok fakat sizler için bir kaç ekran görüntüsünü paylaşıyorum. Saygılar. İyi forumlar

[COLOR=Red]masaLL wp tema indir[/COLOR]

Anasayfa

Sayfa içi

wmaraci
reklam

macuroma macuroma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Wm aracı
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 44 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
eline sağlık fena değil
masaLL

kişi bu mesajı beğendi.

tanıtım yazısı ve link satışı yapılır.

TahsinCetinkaya TahsinCetinkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 251 / 257
  • Ticaret 1, (%100)
hep aynı wordpress temaları... biraz değişin lütfen..emek harcıyorsunuz eyvallah ama..millet temalarda aya çıkmış koloni kurmuş biz hala taşı toprağı inceliyoruz...haksızsam haksız deyin!
isousluer Batuhan masaLL

kişi bu mesajı beğendi.

https://pirilancer.com/freelancer-ara

masaLL masaLL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek mühendis
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 20 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

cambazoglu adlı üyeden alıntı

hep aynı wordpress temaları... biraz değişin lütfen..emek harcıyorsunuz eyvallah ama..millet temalarda aya çıkmış koloni kurmuş biz hala taşı toprağı inceliyoruz...haksızsam haksız deyin!

Yorumunuz için tşk ederim. Görsellik tabiki önemli fakat ben kendi adıma söylemem gerekirse mesela sizin sitenizde kullandığınız temayı kullansam anında host hizmetimi kapatırlar. Düşünsenize 10k 20k hit yaptığınızı, 100 sorgu benim için çok, yoksa bende biliyorum temayı zenginleştirmeyi. Neyse yazdığım gibi benim ilk deneyimim diye belirtmiştim. İsteyen kullanır, isteyen kullanmaz.
TahsinCetinkaya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al