Arkadaşlar bir e-ticaret sitesi kuruyorum fakat tecrübelerinize ihtiyacım var.Script olarak pro ticaret daha cazip geldi herşey entegre halde opencartta ki modüllere pek güvenemedim.Tek sıkıntısı ASP olması bu yüzden hosting de paraya kıyıyoruz.Şimdi sanal pos almak için ssl almam lazım acaba bankalarda bir fırsat olabilir mi ssl hediyesi gibi ayrıca kafamı karıştıran bir durum ssl fiyatları çok oynuyor rapid ssl yeterli midir ve nereyi önerirsiniz.Birde pro ticarette ticket olayı sıkıntı destek konusunda dayanışma oluyor mu ayrıca anlatabileceğiniz her türlü tecrübeye ihtiyacım var.Yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

Bilgi ;

Karel Ve Telesisin resmi yetkili servisiyiz.Santral,santral ürünleri(robot vs),telefon vs ayrıca elektrikçi olduğumuz elektrik malzemesi ( led ampul vs ) satışa sunacağız.Asıl amacımız yüksek miktarda çok iyi bir santral siparişi verdik ve elimize ulaştı piyasanın açık bir miktarda altına bunu satmaya planlıyoruz e-ticaret ile de yaptığımız işi daha genele yayıp ürünleri satışa sunmaya çalışacağız.