Uzun bir cevap vermek istiyorum böyle içimi dökmek istiyorum ilk önce seni tebrik ediyorum böyle bir konu açtığın için neden diye soracak olursan sevmiyorlar bu kadar basittir saten kız milleti zora gelemez zoru sevmez onların işi kolaylıktır bu yüzden web tasarımı sevmezler kodlar tasarımlar uzantılar vb. daha bir çok şey var yani uğraşmak istemiyorlar ve erkekleri bu yüzden çekemiyorlar. biz kısa internetten projem var dediğiniz zaman oralı bile olmaz geçer gider ama bir arkadaşınıza söylediniğiniz o konu hakkında konuşmak ister bu çoğu kızlara göre boş iş olarak adlandırırlır bunda para yok der ve size kötü bakarlar siz web tasarımı ne kadar çok güzel yapsanız bile onlara kötüdür ve sizin gittiğiniz yol yol değildir. Bu yüzden her zaman yürüdüğüz yol en iyi ve doğru bir yoldur eğer web tasarıma bir baş koyduksak bu merak ve kendi özgüvenimizden gelir. Kadınlar bu işi sevmez çükü sıcak bakmıyor. ama bir şeyden haberleri yok internette gezikleri siteleri bizler yapıyoruz yani biz ekrekler web tasarıma düşkün olmasak düşünemiyorum gerisini ne olur ne biter internnete bile bağlanamazdılar o zaman sözüm meclisten dışarı :D