Merhaba arkadaşlar Adsense hakkında yaptığım çalışmların olumlu sonuçlar alması üzerine bu konuyu açıyorum.Wordpress geliştirme paketleri adı altında da Wordpress Adsense Paketini sunmuştum.Bloglarınızı adsense uyumlu hale getirerek hesaplarınızı onaylatma işlemini artık bu başlık üzerin yapıyorum !!!

Arkadaşlar Wordpress alanında edindiğim bilgiler ile adsense üzerinde yaptığım çalışmar sonucunda,bir wordpress blog üzerinden adsense onayını bir kaç saat çalışma sonucunda alıyorum.Sitenizin yönetim panelini veriyorsunuz sitenize istediğim temayı ekleyebilme ,istediğim eklentileri kurabilme,istediğim içerikleri yayınlama,istediğim bileşenleri kullanabilme haklarını veriyorsunuz.

Siteniz adsenseden ikinci onayıda alana kadar siteniz benim ayarladığım şekilde kalacak.

İşlem Süresi Maximum 48 saattir.48 saat sonucunda hesabınız çift onay almış olacaktır.Eğer hesabınızı onaylatamazsam sizden bir şans daha istiyorum kabul ederseniz bir kez daha deniyorum,kabul etmezseniz ödemenizi anında son kuruşuna kadar iade ediyorum....

Wordpress Siteleriniz Adsense Uyumlu Hale Getirmek İçin İşlem Ücreti 30 TL'dir.

İş verenler yöneticilerimizden dahii olsa ilk ödemeyi alıp sonra işe başlıyorum.

İletişim İçin PM'den MSN adresi Gönderiniz.