LikeSend adlı üyeden alıntı

Abi çok teşekkürler . .tv uzantısını söylemememin sebebi 3 ay takip ettim net ve tv uzantısını . tv düştü ve alınıp sedoda satışa çıktı net düştü ve alındı satışa çıktı . .tv 2013 kasıma kadar regli görünüyordu fakat nasıl olduysa 10 gün sonrasında tekrar boşa düştü , bende sürekli takip ediyordum ve düştüğünü gördüm 10 gündür de 70 lira bulup alamadığımdan sustum. .co ya alıcı çıktı tam pazar günü onu iyi bir fiyata satacaktım .tv yi almak için ki nasip oldu bi yerden para bulup .tv uzantısını aldım co yu da satma ihtiyacım kalmadı. Sana danıştığım zaman .tv reglendiği için de söylememiştim .co uygundu bunu almıştım. Söylediklerini harfiyen uyguluyorum abi . 10 gün içinde siteyi açabilirim sonrasında da tekrar yardımlarına danışırım. Bunları yaparken ücretli bir çalışma yaptırsam ne kadar bi maliyeti olabilir bana ? Çünkü bu konuda bilgim çok yetersiz. En azından ilk kurulumda ana sayfa metaları ,sayfa açıklamaları canlı, maç , izle kelimelerine ne şekilde çalışacağım gibi . Söylediklerinizi doğru yapabilmem adına :) Tekrar çok teşekkürler

Anlıyorum. Milletimizin gençleri parasızlıktan domain alamıyor daha berbat ne olabilirki.

Aynen yap. Fakat 10 gün içinde siteyi açabilirim demişsin, o ne demek. Hemen bir index sayfası oluştur yayına ver ftp ye at. Seo konusunda ücretli destek almana gerek yok. Her adımdan beni haberdar et yeter. istediğin kelimede 1. lik senin kardeşim. Seo danışmanın benim:) Ama 1. olup kimseyi ezme, yardımcı ol gerekiyorsa sende kardeşlerinin sitelerine destek olmak için siten bi yere geldiğinde ücretsiz link ver. Barışık olalım milletimizle. Her türlü desteği ben sana sağlayacağım. Sen hemen index at siteye ama bak:)