burmeser adlı üyeden alıntı

Böyle bir uyarı çıkıyor.

Seçmeleriniz, temaslarınızdan özel haberleri kabul etmek için yalnızca yapılandırılır. Takip eden kullanıcılar, cevap veren olanaksız o yüzden olur:
cambazoglu
Mesaj ,ı göndermek, her neyse[ checkboxa ] Tıklayın Ek seçeneklerBölümBu kullanıcıların alıcılar listeden kullanıcıların adlarını başka türlü kaldırın.

Ek Olarak:

Siz bana mesaj atın ve size ulaşabileceğim msn ya da mail adresi ulaştırın bana olmazsa.

burmeser isimli Üyemiz ya Özel Mesaj alamıyor yada almak istemiyor. Bu sebebten dolayı Özel Mesajınızı gönderemiyoruz.

Ek Olarak:

Böyle bir uyarı çıkıyor.

Seçmeleriniz, temaslarınızdan özel haberleri kabul etmek için yalnızca yapılandırılır. Takip eden kullanıcılar, cevap veren olanaksız o yüzden olur:
cambazoglu
Mesaj ,ı göndermek, her neyse[ checkboxa ] Tıklayın Ek seçeneklerBölümBu kullanıcıların alıcılar listeden kullanıcıların adlarını başka türlü kaldırın.

Ek Olarak:

Sorun çözüldü mesaj kutusunda...

burmeser isimli Üyemiz ya Özel Mesaj alamıyor yada almak istemiyor. Bu sebebten dolayı Özel Mesajınızı gönderemiyoruz. özel mesAJ ALABİLİR YAP..SORUN SENDE.SANA ÖZEL MESAJ GÖNDEREMİYORUM..DÜZELTTİKTEN SONRA MESAJ AT

Ek Olarak:

Size mesaj atılmıyor ki! Kaç kere denedim atamadım size mesaj.

http://wmaraci.com/forum/profile.php?do=editoptions BURAYA TIKLA E-Posta ve Özel Mesaj orada Özel Mesajlaşma Sistemini Kullanmak Istiyorum orayı işaretle kaydet