wmaraci reklam

Sigaraya yüzde 25 zam geliyor!

37 Mesajlar 5.288 Okunma
smmexpress

SelimAtalay SelimAtalay iOS Medya Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 35 / 76
  • Ticaret 12, (%100)

Kin adlı üyeden alıntı

arkadaş devlet benı düşünmuyorsa bu saat'ten sonra bende devleti düşünmem kaçak sigara içerim.

Nasıl bir mantığınız var hocam ? Herhalde siz fransız - ingiliz ailelerden mi gelmesiniz ? Şehit haberi olduğunda " Acımız büyük " sözünü nasıl söylemeyi düşünüyorsunuz ? Elinizde kaçak yani PKK Sigarasıyla " Acımız Büyük " demek istiyorsanız orası ayrıdır. Benim için PKK'ya her türlü en az veya en çok destek olanlar Şehitlerimizin katilidir! Zamn yaptıysa adam kendi kazancı için yapmadı hoş zaten 10 tl dediğinizde direk devlete giden bişey değil. Firmalar alıyor ki oda Amerikan veya başka ülkenin sigaraları zaten. Senin içmiş olduğun sigara Türkiyeyi şahlandırmıyor malesef aksine yerle bir ediyor. Nüfüs hasta ve perişan olduktan sonra Ülke zengin olsa ne fayda ?

wmaraci
reklam

Kin Kin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 5 / 39
  • Ticaret 1, (%0)
Tamam Arkadaşlar Haklısınız %1 Olsada Haklıyım...

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)
%25 değil %100 zam gelse yine içerim. Bence guzel oldu onceden herkes marlboro içiyordu simdi fark olustu. yeni zamlada iyice olusacak.

FOMOCO FOMOCO WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Nakliyat
  • Mesajlar 417
  • Beğeniler 184 / 76
  • Ticaret 1, (%100)

Kin adlı üyeden alıntı

arkadaş devlet benı düşünmuyorsa bu saat'ten sonra bende devleti düşünmem kaçak sigara içerim.

arkadaş %100 haklı

burda mesele vatan sevgisi değil... sigaraya zam olunca ne oluyor? millet kaçak sigaraya yöneliyor. kaçak sigaranın geliri ise doğrudan Pkk ya gidiyor. Bunu devlet yöneticileride biliyor.

en basit bizim konyada çarşıda her yerde tezgahlarda kaçak sigara satanları görebiliyorum. ben bir vatandaş olarak görüyorsam devletin jandarması polisi nasıl olurda görmez? adı üstünde KAÇAK ama müdahale eden yok....

bunun adı sigaraya zam değil pkk ya destek tir.

wmaraci
wmaraci

ChuckBartowsKi ChuckBartowsKi www.mustafacelikm.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 476
  • Beğeniler 45 / 124
  • Ticaret 1, (%100)
Bütçedeki açık içki ve sigara üzerinden çıkartılıyor peki bütçedeki açık nasıl veriliyor ?

Tiyatroları özelleştirmek kapatmak isteyen hiç bir geliri yok diyen iktidar

Diyanetin harcadığı para ve getirisine hiç bakmış mı :)

ChuckBartowsKi

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

Biwebmaster adlı üyeden alıntı

%25 değil %100 zam gelse yine içerim. Bence guzel oldu onceden herkes marlboro içiyordu simdi fark olustu. yeni zamlada iyice olusacak.

Sonuna kadar katılıyorum. :)

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

demreli demreli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 588
  • Beğeniler 47 / 103
  • Ticaret 0, (%0)

FOMOCO adlı üyeden alıntı

resmen bırakın demiyorlar.... burda politika tartışması yartmak istemem. ama yazmadan edemiyecem.

kısaca diyorlar ki

Türkiye kazanmasın PKK kazansın mantık bu....

Ben günde 2 paket sigara içiyorum. çalıştığımda ve pc başında 3 pakete yaklaşıyor.

eskiden kısa LM içerdim sigara zamlandıkça ne mi içiyorum? [COLOR=Black][COLOR=Red]kaçak sigara [/COLOR]
[/COLOR] prestige v.b

peki prestige sigarası kimlerin PKK nın prestige değilde başka marka kaçak içsekte yine aynı kapıda buluşuyorlar....

diyeceksiniz ki madem pkk nın neden içiyorsun?

ülkemizde kaçak sigara satıldığını herkes biliyor. şehir ortasında sehpalarda dahi satılmakta ama kimse buna müdahale etmiyor. Yada etmek istemiyor :)

3-4 yıldır türkiyeye beim cebimden sigara parası girmemiştir. Tanıdığım bir çok insan da kaçak sigara içmekte....

Kısaca sigaraya yapılan zammın bütçe açığı ile alakası yok tamamen duygusal

İrade meselesi pahalıysa içmeyeceksin.Bile bile pkk sigarası alıyorsan biraz düşünmen gerekir bunların askerlere attığı mermide benim payımda var mı diye?
Aliihsansaran

kişi bu mesajı beğendi.

Aliihsansaran Aliihsansaran Türk büyüktür,üstündür! E-Mail Onaysız
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)

FOMOCO adlı üyeden alıntı

arkadaş %100 haklı

burda mesele vatan sevgisi değil... sigaraya zam olunca ne oluyor? millet kaçak sigaraya yöneliyor. kaçak sigaranın geliri ise doğrudan Pkk ya gidiyor. Bunu devlet yöneticileride biliyor.

en basit bizim konyada çarşıda her yerde tezgahlarda kaçak sigara satanları görebiliyorum. ben bir vatandaş olarak görüyorsam devletin jandarması polisi nasıl olurda görmez? adı üstünde KAÇAK ama müdahale eden yok....

bunun adı sigaraya zam değil pkk ya destek tir.

git ucuzundan iç o zaman.

Ek Olarak: Millet ne kadar nankör olmuş çok şaşırdım. Çok yazık. İnsanlarımız bu haldeyse bu pkknın yaptığı az bile. Başka ülkeler destekliyor diye onlara tepki gösteriyoruz içimizden bile destek alıyorlar.

isolmaz isolmaz Will Be a Grafic Designer Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek isolmaz.om
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad I** S**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 70 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
Ben 2 karton tekel 2000 deopladım.Bir süre idare eder :D

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
Arkadaşlar tamam kaçak içersiniz de, Hastalanınca devlet karşılıyor sizin masraflarınızı, ve geneldede sigara yüzünden çoğu hastalık. Sigortanız yoksa, Emeklide değilseniz dilediğiniz kadar kaçak içebilirsiniz, nasıl olsa Hastane vs masrafları cebinizden karşılayacaksınız.
Ama yok ben hem kaçak içerim para isterse Pkk ya gitsin derseniz, hastalanıncada dağa çıkarsınız. ( Art niyet yoktur kendi görüşüm )

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al