Website adı : www.cokbaska.net
Site adresi : cokbaska.net
Sitenin açılış tarihi : 2012 Eylül

Websitenin içeriği ve amacı : Güzel Sözler Sitesi

Facebook twitter gibi sosyal ağlarda söz paylaşmak bir gelenek haline geldi Genelde kişiler sözleri paylaşıp beğeni almaya çalışıyor. Sitemizde farklı kategorilerde birbirinden güzel sözler ve özlü sözler bulunmaktadır. Sitemizi ziyaret ederek farklı kategorilerdeki sözleri okuyabilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Anlamlı sözler 'de sayfa yeniliyerek farklı bir söz sayfasının gelmesini sağlayabilirsiniz. Sitemizden bazı güzel sözler;

-İntahar gibisin. Herkesin en düşündüğü ve yapamadığı. İşte öyle güzelsin sen..
-Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak. Ölsem ruhum daima seninle kalacak. Kapanırsa gözlerim hayata, İnan ki son sözüm Seni seviyorum olacak!
-Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım.
-Bırak da aksın zaman bırak coşsun saatler bırak kaçsın yelkovan kovalasın akrepler bırak haykırsın hayat inlesin yerle gökler nasılsa biryerlerde seven kalp seni bekler..
-Kimileri vardır aşkın en yücesine layıktır, kimileri vardır aşkın en yücesini versen de aşağılıktır.
-Ne seni unutmak için bir çabam var ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar… Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var.

Ayrıca en güzel sözler güzel sözleri ve aşk sözlerini bulabilirsiniz.