AhmetYılmaz adlı üyeden alıntı

Hedefleri küçük tutmayın. 200 kişi seni nereye getirir. Geleceği ne vadediyor ona odaklanman gerekiyor. Eğer adwords konusunda ekmek yemek istiyorsan, 100 binin altına düşmeyecek siten. Tekil olarak tabi. Burda sadece seo da tek başına birşey ifade etmez. Host konusu var. Eğer ciddi bakıyorsan ve gelecek istiyorsan vds ye geç. Aylık 50 tl felan. Akabinde sayfanın kullanışlı olması ziyaretçilerin kullanımının kolay olması da bir etken olacaktır.

Bu kelimede yıllanmış bir site var bu kelimede o hite ulaşmam mümkün değil :) fakat bir kelime daha buldum bu sektörlerde ve o tarz bir site yok. Aylık tam aranma hacmi 550.000 o sitede ciddi manada yükselmeyi planlıyorum. Bugün yarın bir reseller alıp başlayacağım. Tüm konuyu okudum ve domain iş yapmaya başlamadan önce backlink al yazılarınızı da gördüm. Acaba bunu denesem mi? Ayrıca bir sorum daha olacaktı; şimdi kelime1-kelime2.com mu daha yararlı olur yoksa kelime1kelime2.biz mi acaba? Ben - ve com içereni aldım fakat .biz uzantısını da alabilirim. Sence ne yapmalıyım hocam?