wmaraci reklam
lidertakipci

iPhone 5, şekil değiştirmeye başladı

8 Mesajlar 2.113 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AhmetOztasci AhmetOztasci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek asfwf
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 906
  • Beğeniler 199 / 232
  • Ticaret 11, (%100)

Dünya çeşitli bölgelerinde satış rekorlarına imza atarak milyonlarca kullanıcıya ulaşan Apple'ın yeni nesil akıllı telefonu iPhone 5, kolay yıpranan yapısı nedeniyle çeşitli eleştirilere maruz kalmıştı.

Bir iPhone 5 kullanıcısının başına gelen ve sonrasında benzer durumlarla karşılaşan diğer kullanıcılar tarafından da onaylanan yeni bir iPhone 5 vakası ise, bu eleştirilere yenilerini ekleyecek gibi görünüyor. iPhone 5'ini pantolonunun arka cebinde taşıyan kullanıcının cihazın üzerine oturması sonucu iPhone 5'te gözle görülür bir şekilde bükülme oluşmuş durumda. iPhone 5'te kullanılan alaşım her ne kadar cihaza hafiflik katmış olsa da, iPhone 4/4S'te kullanılan alüminyum aksine daha yumuşak ve daha esnek bir yapıya sahip. Bu yumuşaklık ve esnek yapı ise, bu tarz sorunları da beraberinde getirebiliyor.

Bükülme sonucu cihazın ekranında veya fonksiyonlarında herhangi bir bozulma rastlanmasa da, görüldüğü kadarıyla çerçevede baş gösteren sorunun; sadece belirli cihazlardaki üretim sorunu mu, yoksa tüm cihazlarda yaşanabilecek bir alaşım sorunu mu olduğunu ilerleyen dönemlerde hep birlikte göreceğiz.

Kaynak: http://www.nowhereelse.fr/iphone-5-plie-tordu-76037/

boş çuval dik durmaz
wmaraci
reklam

chqra chqra Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek SEO Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 18 / 5
  • Ticaret 5, (%80)
teknoloji giderek gereksizleşiyor genelde ekonomisi düşük ülkellerde pazar payı yüksek

• Üyelik 24.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek asfwf
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 906
  • Beğeniler 199 / 232
  • Ticaret 11, (%100)

chqra adlı üyeden alıntı

teknoloji giderek gereksizleşiyor genelde ekonomisi düşük ülkellerde pazar payı yüksek

Hocam istisnalardan bahsediyorsanız içinde gereksiz olabilir ama teknoloji genel anlamıyla gereksiz diyemezsiniz, bence.

boş çuval dik durmaz

chqra chqra Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek SEO Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 18 / 5
  • Ticaret 5, (%80)

Kreasyon adlı üyeden alıntı

Hocam istisnalardan bahsediyorsanız içinde gereksiz olabilir ama teknoloji genel anlamıyla gereksiz diyemezsiniz, bence.

kesinlikle gereksiz iyice düşünün 740 TL maaş alan insan cebinde 3.000 TLlik telefonla 2. ise o kadar özel şeylerinizi paylaşmanın ne anlamı var nerde kaldı özel hayat. 5 gün sonra yeni telefon çıksın millet saldırıyor özellikle milletimiz dış ekonomiye bagımlı yaşıyoruz ihracat sıfır ithalat %100

wmaraci
wmaraci

MstDrsn MstDrsn Yine Yeni Yeniden Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1872
  • Beğeniler 188 / 361
  • Ticaret 15, (%100)
İnce olsun, hafif olsun inanılmaz özellikler barındırsın sonra bir de üstüne otur bu yamuldu de. Bence çok saçma. :/

• Üyelik 24.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek asfwf
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 906
  • Beğeniler 199 / 232
  • Ticaret 11, (%100)

chqra adlı üyeden alıntı

kesinlikle gereksiz iyice düşünün 740 TL maaş alan insan cebinde 3.000 TLlik telefonla 2. ise o kadar özel şeylerinizi paylaşmanın ne anlamı var nerde kaldı özel hayat. 5 gün sonra yeni telefon çıksın millet saldırıyor özellikle milletimiz dış ekonomiye bagımlı yaşıyoruz ihracat sıfır ithalat %100

740 Tl alan neden 3.000 tl lik telefon alıyor onu anlamadım, uç örnekler vermişsiniz hocam, 740 TL maaş alan adam taksitle, düşük bir galaxy modeli alırsa kendini çok rahat idare eder.

boş çuval dik durmaz

myenes myenes $php = new PHP(); Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Back-end Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1051
  • Beğeniler 253 / 258
  • Ticaret 5, (%100)
Teknolojiyi ihtiyaca yönelik kullanmalıyız yani maaşımız ne olursa olsun benim ihtiyaçlarımı karşılayan bir telefon örnek veriyorum 500 TL ise ben gidipte 1200 TL vermem gerek yok. Şimdi konu başlığına gelirsek kullanıcıda biraz dikkatli olmalı bence adamlar iyi telefon yaptık deyince illa üstüne oturup yada suya sokmaya gerek yok :)

• Üyelik 24.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek asfwf
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 906
  • Beğeniler 199 / 232
  • Ticaret 11, (%100)

myenes adlı üyeden alıntı

Teknolojiyi ihtiyaca yönelik kullanmalıyız yani maaşımız ne olursa olsun benim ihtiyaçlarımı karşılayan bir telefon örnek veriyorum 500 TL ise ben gidipte 1200 TL vermem gerek yok. Şimdi konu başlığına gelirsek kullanıcıda biraz dikkatli olmalı bence adamlar iyi telefon yaptık deyince illa üstüne oturup yada suya sokmaya gerek yok :)

Aynen öyle :rolleyes:

boş çuval dik durmaz
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al