Merhaba arkadaşlar aklımda uzun zamandır küçük küçük fikirler oluşmakta bunları bir araya getirdim ve ortaya daha önce hiç görmediğim bir portal projesi çıktı... kısaca şöyle açıklamak istiyorum poralımızda 3 kategoriye hitap eden 4 ana sayfadan oluşuyor ancak birde şöyle bir şey var...
1. Ana Sayfa yani
klavyer.com
2. Videolar yani
video.klavyer.com
3. Fotograflar yani
fotograf.kalvyer.com
4. Programlar yani
program.kalvyer.com

Sizinde aklınızda soru işaretine denen olan bu site tipini nasıl yaparım ?
şöyle özetliyeyim alt alan adları ile arama motorları için çok değerli bir hale gelmek ve özel bir site yapısına sahip olabilmek amacıyla subdomainler ile içerikleri sınıflandırmak istiyorum... ana sayfa sitemin kurulu olduğu yer ve normal site indexi olacak alt alan adlarında ise o sitede bulunan video kategorisine açılmış tüm videolar bulunacak video konuları video. ön ekini alacak ve video.klavyer.com olacak fotograflarda öyle ben bir fotoğraf eklediğimde konu içeriği adresi fotograf.klavyer.com/kodu adı olacak fotograf.klavyer.com adresinde fotograflara ait bir index olacak ana sayfadaki index ise tüm kategorileri genel olarak alacak... sitenin tümünde üstte sabit bir araç çubuğu tarzı menü olacak ve fotoğraftan videoya yada anasayfaya geçiş sağlayacak ve site logosu üzerinde bulunacak...

Dip Not: Çizim ve Kodlamayı Yapmak Mümkün Sadece Bu Mantıkla Nasıl Yaparım ?

Beyin Fırtınası Dediniz Geldim :) Hadi Hep Beraber Düşünelim....