freelance iş ilanları

Taraftar Sitesinden Beklentiler Nelerdir?

11 Mesajlar 1.402 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Mersinli Mersinli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum -
  • Ad Soyad V** K**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 9, (%100)
Sizce bir spor kulübü için hizmet veren websitesinde ziyaretçiler neler bekler? Sidebarda puan durumları, kulüp renkleriyle fikstürler tarzı öneriler yanında içerik olarak ta soruyorum. Yani iddaa kısmı olmalı mıdır ya da farklı şeyler? Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

wmaraci
reklam

GK Design GK Design gokhankaraoglu.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web & Graphic Designer
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 11 / 63
  • Ticaret 3, (%100)
Taraftar her daim çılgındır onun için taraftarı gaza getirecek paylaşımlarda bulunmalısınız.. Misal futbolcuların HD Wallpaperleri çılgın kapak tasarımları taraftar gruplarının tribün şovları gruplara özel bölümler vs. taraftarın sitede daha uzun süre kalmasını sağlar buda siteye doğal olarak fayda sağlayacaktır.

gokhankaraoglu.com.tr

Ogulcan Ogulcan (K)af(S)in(K)af Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2185
  • Beğeniler 165 / 388
  • Ticaret 13, (%100)
Klüp haberleri, taraftar grubu haberleri, taraftarların maçlardan alınmış resimler. Avrupa çapında ünlü sitelerden alınmış videolar(tifo, ultras vb). Ek olarak isterseniz ufak anketler düzenleyebilirsiniz.

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
1- En detaylı kulüp haberleri. Maç özetleri.

Mesela Galatasaray hazırlık maçını izlemek için bin türlü site dolaşmak kötü oluyor :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum -
  • Ad Soyad V** K**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 9, (%100)
Çok sağolun arkadaşlar. Düşünceleriniz çok mantıklı geldi banada. Yapmaya çalışacağım bunları.

MrAuTHoR MrAuTHoR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 72 / 145
  • Ticaret 1, (%100)
Elimde çok sağlam bir GALATASARAY domaini var. Satın almak isteyen oldu satmadım. Gittim maç özetlerini ve GALATASARAY'la ilgili taraftarın ilgisini çekecek videoları koydum, Lig TV Vimeo hesabımı kapattırmış. O yüzden telif hakkı gerektiren videolar koymamanı öneririm. Siteni kapattırabilirler.

Fanatik bir GALATASARAY taraftarıyım ve ne yazık ki kayda değer tek GALATASARAY Taraftar sitesi Sporx'in alt sitelerinden biri olan WebAslan. İlk zamanlarda sadece GALATASARAY haberleri yayınlayan basit bir taraftar sitesiydi ama sonra biraz daha taraftara yönelik hareket etmeye başladılar ama yine de yetersizler. Taraftarları yanlış yönlendiren başlıklar atıyorlar ve sık sık Sporx'e bağlantı veriyorlar.

Bana göre bir taraftar sitesi güncel olmalı ve kesinlikle taraflı olmalı. Ben diğer takımlarla ilgili haber okumak istesem genel spor sitelerine girerim, taraftar sitesine giriyor isem sadece o takıma ait haberleri görmek isterim. Tarafsız bir haber sitesine ait haberleri değil takımıma yönelik yazılmış, taraflı haberler görmek isterim. Arada resimler, marşlar ve videolarda bulmak isterim. Sağdan soldan toplanmış yalan haberleri değil gerçek transfer haberlerini görmek isterim.

Bazen elimdeki domaini değerlendireyim, bir taraftar sitesi açayım diyorum ama güncelliğini sağlamak zor iş. O yüzden sık sık niyetlenip vazgeçiyorum.

SanalTespit.Com
TemaDownload.Com
ETicaretBul.Com

main main trdizin.net - Siteni Ekle Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 985
  • Beğeniler 231 / 233
  • Ticaret 15, (%100)
Kaliteli paylaşımlar gerekir, skor tablosu ve puan tablosu olması lazım, site için renkler önem verilmelidir. Düşüncelerimm bunlar.

Mybb Türkçe Destek Forumu >> mybbtr.com

cnkrblt cnkrblt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Müşteri Temsilcisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 45 / 31
  • Ticaret 13, (%100)
tek bir takım taraftarı için mi? yoksa genel tüm taraftarları kapsayan bir site mi olacak? deplasman deplasman gezen biri olarak yardımcı olmak isterim

• Üyelik 15.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum -
  • Ad Soyad V** K**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 9, (%100)
Herkese teşekkürler. MrAuTHoR ve Main yazıklarınızı dikkate alacağım. Cnkrblt, tek bir takım için site.
MrAuTHoR

kişi bu mesajı beğendi.

AliAkan AliAkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 8 / 44
  • Ticaret 19, (%100)
Bu aralar bende beşiktaş haberleri sitesi açmayı planlıyorum bakalım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al