leavesoccer adlı üyeden alıntı

Şu an hiçbir çözüm yolu işe yaramadı. Bende bütün blogger iplerini ekledim A kayıtlarına. Bakalım ne olacak? Çok dns sorgusu getirse de herhangi bir kayıtı kaldırmayacağım gene olursa bütün iplerin sorgulandığından emin olurum.

Aslında webhost falan da değil gidip sunucu alacaksın paraya kıyıp takacaksın fişe gözünün önünde olacak jeneratör falanda alacaksın bir de uydu bağlantısı kurdun mu oooh. Nerelere gittim geldim bakar mısın arkadaş ya aklımı oynatıcam şu blogger yüzünden bir gün.

Blogger'dan az biraz gelir elde edip gemiyi batırmadan yürüterek o paralarla yavaş yavaş daha profosyonel bir işe girişeceğim ben kararım bugün artık kesinleşti. Çekilir dert değil yahu

Usta sunucuyla da iş bitmiyo ki denedik gördük adamlar 2 günde hacklediler arkadaşımın sitesini . Bende geçsem ya birileri gelip tehditle haraç isteyecek vermeyince hackleyecek. Ya 3 gün sonra sunucu firması ile papaz olcaz parayı aldıktan sonra başlayacaklar türlü bahanelere sınırsız dedikleri herşeye bir anda sınır gelecek yok o limiti yok bu limiti yok bakım var ondan erişilemiyor o da aynı terane . Lanet olsun böyle işe bi gecede herşeyden soğudum giden hit kapalı kaldığım kaçırdığım ve yarın burası kapalı diye gelmeyecek kullanıcıyı geçtim . Bir de sıralamadan düşmüşüm erişim yüzünden 2 erişilemeyen site de alt sıralara çekilmiş . Yemin ederim sırf emekler boşa gidiyor başka da bişey yok ortada

Ek Olarak:

AslanKral adlı üyeden alıntı

çözüm hakkında sizlere yamaya çalıştım arkadaşın 2 tanesi mail atmış buyrun tıklayınız..

usta çözüm bulmuşsun da senin site de açılmıyor ki :D yemin ederim artık sinirden gülüyorum düştüğümüz durumlara bakın