Hocam hostingle başlamalı diyoruz ama ben TR'de script konusunda güvenilebilecek bir host firması bilemiyorum... Yani senin projen birsüre sonra bakmışsın marez sitelerinde... Sırf bu nedenle bazı ticari projelerimi erteliyorum. Var mı bu konuda tavsiyesi olan ???

Not: Bir ara forumlarda dağıtılan bir portal scripti üzerine script sahibi yazmıştı bunu dağıtan host firmam vs diye... Firma da efendim sizin ftp şifrenizi bilen biri almış tarzında cevap vermişti... Zihnimde bu şekilde kalan bu diyologtan ötürü hiçbir zaman değerli projelerimi başka bir firmada barındırmak istemiyorum... ne zaman server ve lisanslarına verecek param bir de yardım edebilecek bir arkadaş olur, o zaman başlarım projeleri yapmaya...

O zamana kadar da boş beklememeli diye düşünüyorum... İnsanları toparlayabilme yeteneğim var mı diye kendimi denerim mesela -sizin yerinizde olsam-..

WMAracı da bir forum 1 ay sonra kapatılanlar da forum... Aynı scripti kullanıyorlar ama biri tutuyor biri tutmuyor...

Benim yöntemim bu...

İlk adım olarak SEO, Internet Marketing vb konularında gelişmem gerektiğini düşünüyorum. Daha sonra gene web girişimciliği konularında kendimi geliştirip projelerime geçmek niyetindeyim...