Cesefen adlı üyeden alıntı

açılan başlıkları belirli imleme sitelerinde imlesem katkısı olur mu?
örnek imleme siteleri bir de :D

Katkısı elbette güzel bir şekilde sitenize yansır. Örnek imleme sitelerine gelince. Bilmiyorum. Yani isim isim şu iyi şu kötü diyemem bi araştırmak lazım. Biz bu tarz işlemler yapmıyoruz. Bize niye tavsiye ediyosun o zaman dersen, siz zaten işi bilseniz yapardınız sormak yerine. Sizin zaten bütçeniz olsa, yaptırmıştınız sormak yerine. Yani kendinizin yapabileceği teknikler vermem gerektiği için imleme sitelerini öneriyorum. Katkısı olacaktır. Profesyonel Seo'da, backlink, imlemeler sosyal medya vs vs bunlar yoktur. Uzun konu ama şu şekilde kısaca izah edeyim. Profesyonel seo, sadece siteyi muhatap alır. Onun haricinde hiçbir dış etkene gebe, muhtaç kalmaz, kalırsa profesyonel seo olmaz. Link alırsın ya site kapanır ya 2 ay sonra link aldığın yerde çöpe dönüşür. Ondan sonra hadiiiii bi daha, bi daha sınırsız döngü yaratır. Bu yüzden profesyonel seo dış etken kaldırmaz. Sadece sizin yapabileceğiniz düzeydeki teknikleri vermeye çalışıyorum. Zaten gerçek seo uzmanlarına bu açıklamalar bir zarar vermez. Ama temel algoritmaları öğrenip işi paraya çevirmek isteyenlere karşı bir önlem olabilir. En azından biriyle çalışacağınız zaman adama, dur kardeşim ne yapacaksın önce bi anlat dediğinizle. e tamamda ben bunları zaten biliyorum kendimde yaparım sen artıdan ne yapacaksın? diyebilin diye yani. Adam 100 wiki backlink satıyor:) Satıyor yani. Yarım saatinizi ayırsanız siz zaten ekleyeceksiniz kendiniz ücretsiz olarak. Ben uğraşamam diyenlere sözüm yok elbette ama sanki çok büyük bir olaymış gibi alın siteniz fırlasın uçsun felan hikaye. 50 tl ye o linklerle 1. olunsaydı ...:) Siz bilin. Siteleriniz kurumsal değil, hedefleriniz de büyük değil. Çıkmak istediğiniz kelimeler de kritik kelimeler değil. O yüzden biraz dişinizi sıkıp öğrenirseniz, inanın yaptığınız sitenin gelişimini gördükçe daha hevesli yaklaşırsınız ve başarırsınız. Ben size inanıyorum. çok güzel yerlere geleceksiniz.

Ek Olarak:

asimox adlı üyeden alıntı

teşekkürler hocam, moralim bozuldu biraz, bence bu panda güncellemesinden oldu. ben wiki çalışması fln yaptırmıştım biraz. sanırım artık sosyal medya daha önemli hale geldi. birde onpage seo öne çıktığı söyleniyo. uğraşlarınız için tekrardan teşekkürler.

nasıl bir wiki çalışması yaptınız? yani wiki çalışması nedir

Ek Olarak:

asimox adlı üyeden alıntı

teşekkürler hocam, moralim bozuldu biraz, bence bu panda güncellemesinden oldu. ben wiki çalışması fln yaptırmıştım biraz. sanırım artık sosyal medya daha önemli hale geldi. birde onpage seo öne çıktığı söyleniyo. uğraşlarınız için tekrardan teşekkürler.

nasıl bir wiki çalışması yaptınız? yani wiki çalışması nedir