wmaraci reklam

Kısa Film Sitesi İçin İsim Önerisi

6 Mesajlar 3.399 Okunma
smmexpress

hopdi hopdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Televizyon ve Yayıncılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar, ben yıllardır sinemayla uğraşıyorum ve artık bu alanda kendi editörlüğümde olan bir kısa film izleme sitesi açmak istiyorum. Bununla ilgili (domain) isim önerilerinizi bekliyorum.

Küçük bir not: Klasik olan tüm adların alındığını da bildirmek isterim :)

sitede seçkin filmler, tanıtımlarıyla yer alacak ve facebook yorum özelliğiyle herkesin yorum yapması sağlanacak. wp sistem kurmak istiyorum bunun için.

ayrıca editörün yorumu ile film ile ilgili küçük bir açıklama da yapılacak (mevcut olan açıklamanın yanısıra)

✂------------------------
wmaraci
reklam

ByPowerfuL ByPowerfuL E-Commerce Manager Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı - A+++ SEO
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1575
  • Beğeniler 533 / 459
  • Ticaret 18, (%100)
cisafilm.com :D
edit : şaka maka iyi domain ha bütün alanları boş :D
hopdi

kişi bu mesajı beğendi.

N11'de Ürünlerinizi İlk Sıraya Taşıyorum. Detaylar İçin P.m Atınız.

• Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)
Evet boşta, değerlendirmeye alabilirim :)

Sloganım: Dünyanın kısası burada.
Vizyonum: Sinemanın abc sini bilen editörlerin gerçekten kısa film vasfını taşıyan kısaları seyirciye ulaştırmak.

Ek Olarak: Arkadaşlar bir domain bulmak üzereyim. :) Yalnız bununla alakalı bir de tema bulmalıyım. Bu konuda da fikir önerisi olan var mı? (WP)

jasper jasper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 17 / 46
  • Ticaret 0, (%0)
hocam bence eğer gerçekten ciddi anlamda böyle birşey düşünüyorsan kendi temanla çık piyasaya. emin ol daha iyi iş çıkartacak. çünki ben mesela bir ziyaretci olarak daha önceden gördüğüm temalarla olan siteleri direk es geçeriyorum. bu benim fikrim yinede sen bilirsin. ama düşünce güzelmiş. kolay gelsin. inş. başarılı olursun.
hopdi

kişi bu mesajı beğendi.

favoridus.com
wmaraci
wmaraci

Developers Developers Laravel Artisan Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 113 / 63
  • Ticaret 1, (%100)
cokuzunhikaye.com ;)
hopdi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)

jasper adlı üyeden alıntı

hocam bence eğer gerçekten ciddi anlamda böyle birşey düşünüyorsan kendi temanla çık piyasaya. emin ol daha iyi iş çıkartacak. çünki ben mesela bir ziyaretci olarak daha önceden gördüğüm temalarla olan siteleri direk es geçeriyorum. bu benim fikrim yinede sen bilirsin. ama düşünce güzelmiş. kolay gelsin. inş. başarılı olursun.

Yorumun için peşinen teşekkür ederim. Ben birkaç temada karar kıldım. İnanın yıllardır bu işin içindeyim ama temaların değil de, yapılan işin niteliğinin daha geçerli olduğunu gördüm. 3 kelime Yunanca - Türkçe (abartmıyorum sadece 3 kelime vardı) çevirisi olan bir amatörün sitesinin, sözlük sitelerinden daha ileride olduğunu da gördüm.

Bu projenin bir de insani boyutu bulunmaktadır. Aynı dili konuşan değil, aynı duyguları paylaşan insanların bir arada bulunduğuna şüphem olmayacağı için bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Bu kişilerle yer yer toplantılar yapılabilir ya da kısa film gösterimleri düzenlenebilir. İstanbul'da bu tür şeyleri yapmak öyle basit ki, yeter ki işin insani boyutunu kaybetmeyelim. Ayrıca bu projenin bir ayağı da facebook,twitter ve viral medya kanallarından iyi organize olabilmektedir. Geçmişimde ajans ve sosyal medya içerik editörlüğü tecrübelerim olduğu için bunu da aşacağıma inanıyorum.

Günlerce önce burada bir script yazdırmak istemiştim. Gelen maillerde öyle komik şeyler vardı ki :) İnanın burada şimdi örnek verip forumu bile kirletmek istemiyorum. Şimdilik wp kurup bir süre sonra tekrar geriye dönüp bakılabilir ve uygun olan sisteme geçiş yapılabilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al