freelance iş ilanları

Sitenizin tüm seo sorunlarını bu başlık altında yanıtlıyorum

876 Mesajlar 163.625 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

AhmetYilmaz AhmetYilmaz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 258
  • Beğeniler 11 / 315
  • Ticaret 7, (%100)

http://www.youtube.com/watch?v=JAKIY3fom-A :D olay bu olmuş

wmaraci
reklam

hlnl hlnl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek -
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 6, (%100)

peki o wikiler silinse veya editlense bir şey olur mu ?

asimox asimox Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 6, (%100)

galiba öyle oldu hocam :D şimdi toparla toparlayabilirsen

• Üyelik 15.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 258
  • Beğeniler 11 / 315
  • Ticaret 7, (%100)

hlnl adlı üyeden alıntı

peki o wikiler silinse veya editlense bir şey olur mu ?

silinmesi daha yararlı uzun vadede.

wmaraci
wmaraci

eXiSoLutions eXiSoLutions WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Programmer
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, özelden bir soru gönderdim. Şimdiden teşekkürler.

cepstilim cepstilim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek elektronik ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 2, (%100)
Tekrar merhaba, sitem open-cart altyapısını kullanıyor. belirli kelimeler üzerine çalışıyorum. İlerleme kaydettim bir miktar. Sizin tavsiyeleriniz ne olur?

YazilimMimari YazilimMimari Eski adi: Turgay Can Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Engineering Director
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** C**
  • Mesajlar 771
  • Beğeniler 2 / 260
  • Ticaret 0, (%0)
KodlaPaylas Adlı Üyeden Alıntı Mesajı göster
İmzamdaki kişisel web sitem için ön görülerinizi alabilirmiyim.

(Sitenin içeriği, dizaynı ve bütün yazılımsal kısmını ben geliştirdim, teknik taraflı bir değişiklik yapılacaksada belirtirseniz sevinirim)
Siteniz, genel hiti mi, uzmanlık alanını mı, yoksa belli kelimeleri mi hedefliyor? Siteyi neden açtınız. Hobi amaçlı mı? Gelir elde etmek için mi? Bunları iletirseniz site için bir yol haritası çizebiliriz hemen

Konuya geç vakıf oldum kusuruma bakmayın.

Genel hit, türkçe içerik olarak hedeflediğim kelimelerde mevcut (java kod, java ornek kod, java makale,javafx kod, javafx ornek kod, javafx makale, android vb.) kelimeler mevcut.

Site tamamı ile uzmanı olduğum programlama alanında içerik paylaşımı daha sonra gelir elde etmeyi düşünüyorum. Öncelikle 1000+ örnek kod, makale, tutorial paylaşımı amacım.

Ek olarak sitedeki imaj indexi 130 'lardaydı ama anlam veremediğim şekilde 3-5 gibi komik rakamlara düştü.

Genel ve yüzeysel bir analiz ile eksik güdük yerlerini belirtirseniz sevinirim.

https://www.linkedin.com/in/turgaycan/
Kaliteli kod yazılır.. (Günlük/Saatlik ücreti ile)

onpixel onpixel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Reklam Promosyon
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Ahmet Bey merhaba http://mikiurl.com/r/k2ccj2 makaleler uygunmudur sizce seo için neler önerirsiniz 1 hafta oldu daha açalı acele etmiyorum, pingleme yapıyorum sosyal ağlara onun haricinde özgün yazıyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir? Önerileriniz için tekrar teşekkür ederim.

HasanEksi HasanEksi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bursa
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 608
  • Beğeniler 85 / 113
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam öncelikle ellerine sağlık benim imza da ki siteyi wm aracında seo analizinde ki sorunlarını nasıl çöze bileceğim hakkında yardım edersen çok sevinirim :)

• Üyelik 15.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 258
  • Beğeniler 11 / 315
  • Ticaret 7, (%100)

eXiSoLutions adlı üyeden alıntı

Merhaba, özelden bir soru gönderdim. Şimdiden teşekkürler.

Kolaylık olsun ilgilenemem diyorsanız hepsini tek yere yönlendirin. İlgilenme şansı varsa, şu andaki domaine de bir iki birşey girin paravan gibi kullanın. Teknik olarak bir eksiği yok.

Ek Olarak:

cepstilim adlı üyeden alıntı

Tekrar merhaba, sitem open-cart altyapısını kullanıyor. belirli kelimeler üzerine çalışıyorum. İlerleme kaydettim bir miktar. Sizin tavsiyeleriniz ne olur?

Opencart bi yerden sonra tıkanma, yavaşlık gösterebiliyor. Ziyaretçi sayısı çoğaldığında vds lazım olacak sistemlerden. Elbette siteyi görmeden net bir değişiklik öneremem. Ama ürünleri bir anda girmemelisiniz. Bu sefer index almayan ürünler görülebiliyor. Her gün 1-2 ürün girmeniz 3 ay gibi bir vadede daha yararlı olacaktır. Url ler index aldıktan sonra, tamam aldı diye diğerlerine geçilecek yapılara sahip olmaz arama motorlarında. Bu yüzden devamlılık ister. Bunu karşılayabilmek için sitemap kullanırız örneğin. Bunun yanında eski url lerde güncellik her zaman işe yaramıştır. Örneğin zaman zaman ürünlerinize yorum yapın. Ve son yorumlananlar gibi bir eklentiyi anasayfada bulundurun. Zaten eski url leri tekrar gündeme getirmek için ideal yoldur bu teknik. Son yorumlananlar anasayfada olursa bot muhakkak tarayacaktır. Diğer türlü çoğu zaman farketmez bile.

Ek Olarak:

KodlaPaylas adlı üyeden alıntı

Konuya geç vakıf oldum kusuruma bakmayın.

Genel hit, türkçe içerik olarak hedeflediğim kelimelerde mevcut (java kod, java ornek kod, java makale,javafx kod, javafx ornek kod, javafx makale, android vb.) kelimeler mevcut.

Site tamamı ile uzmanı olduğum programlama alanında içerik paylaşımı daha sonra gelir elde etmeyi düşünüyorum. Öncelikle 1000+ örnek kod, makale, tutorial paylaşımı amacım.

Ek olarak sitedeki imaj indexi 130 'lardaydı ama anlam veremediğim şekilde 3-5 gibi komik rakamlara düştü.

Genel ve yüzeysel bir analiz ile eksik güdük yerlerini belirtirseniz sevinirim.

Genel hit için yapılacak işlem domaini güçlendirmek olacaktır. Linkleri domain urlsine almalısınız. İç linklemelerinizde anasayfaya yönlendirmelisiniz. İstikrarlı güncellik olmalı. Kelimede yükselmek için, o kelimelerin geçtiği yerlerde linklendirme yapmalısınız. Ayrıca öbeklerden de içeriğiniz mevcut olmalı. Örneğin;
java
java kod
java kodu
java kodları gibi türetimler yapmalısınız. Bunun yanında Flash action script gibi yakın komşulardan da içerik bulundurmanız çok yararlı olacaktır.

Link yapınızı yapabiliyorsanız

domain.uzantı/yazi-içerigi

şeklinde yapmanız işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Ek Olarak:

onpixel adlı üyeden alıntı

Ahmet Bey merhaba http://mikiurl.com/r/k2ccj2 makaleler uygunmudur sizce seo için neler önerirsiniz 1 hafta oldu daha açalı acele etmiyorum, pingleme yapıyorum sosyal ağlara onun haricinde özgün yazıyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir? Önerileriniz için tekrar teşekkür ederim.

Makaleleriniz normal standartlarda. Doğru makale yazımı üzerinden kısaca geçmek gerekirse. İdeal makale nasıl olmalıdır?

Öne çıkan bir görseli olmalı
Bir başlığı olmalı
Yazılar paragraflardan oluşmalı.
Makale içine eklenecek görseller varsa, makale resim ile bitmemeli. Üstünde ve altında yazı olacak şekilde yerleştirilmeli.
3'den fazla link içermemeli.
Linklerde no/do follow etiketi bulunmamalı.
Yazım ve imla kurallarına uygun olmalı.
YazilimMimari maxmajestic

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 7 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 7 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al