wmaraci reklam
lidertakipci

En İyi Virüs Programı Araştırmam

30 Mesajlar 5.587 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)

Atakan adlı üyeden alıntı

Evet sağlamdır :)
Teakolik.com'da özel bir sürümü vardı hatta ona da bakabilirsiniz ben oradan kurmuştum.

Teşekkürler hocam :)
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Junkii Junkii WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 22 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
En iyi virüs programı Bitdefender Total Security. Kendi sitesine girdiğiniz zaman yapılan test sonuçlarını görürsünüz. Bunun dışında Norton ve Kaspersky da iyidir. Bu üçünden birini kullanırım. (Hep aynı programın 3 aylık üyeliğini bulamıyorsun :D )

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
PC Tools Spyware Doctor tek geçerim ;) Çok sağlam bir program.Ancak sisteminiz çok iyi değilse inanılmaz kasıyor...

LeventC LeventC WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 28 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
ben tarayıcısını kullanıyorum. Antivirüsü denemiştim ama sanırım bilgisayarım pek kaliteli değil diye kasıyordu. Ancak Comodo hakikaten kaliteli

Ek Olarak: PC Tools Internet Security de oldukça kaliteli ve hızlıdır bilgilendireyim. Hatta kullandığım en iyi antivirüs programı olduğunu düşünüyorum

wmaraci
wmaraci

HasanEksi HasanEksi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bursa
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 608
  • Beğeniler 85 / 113
  • Ticaret 5, (%100)
Bende bu konu hakkında bir anket düzenleyip anket sonuçlarını yazımda paylşamıştım okumak isteyenler : http://www.teknolojihocam.com/2013/01/en-iyi-virus-programlari.html

ugurkaskavalci ugurkaskavalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer , Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Virüsler Hakkında Bu kadar kendinizi yormanıza gerek yok her hangi bir lisanslı antivirüs programı alsanız bu sizin çok başarılı bir şekilde virüslerden koruyacaktır. Tercihim Nod32 dir ama şuanlık microsoft'un ürünü olan Microsoft Security Essentials gayet de memlunum..

okanakca okanakca Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 26 / 74
  • Ticaret 1, (%100)
bi ara virüs programı bile kullanmadığım oldu ama şuan kredi kartı vs. yi internette kullandığım için güvenlik zorunlu. Sizde ciddiye alın bence benim arkadaşımdaki bi trojen dosyası virüs programlarına yakalanmadı ve pc den ekran görüntüsü vs. alabiliyor.

hasbaly hasbaly Öğrenmek için uğraşıyor.. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 113 / 80
  • Ticaret 3, (%100)

okanakca adlı üyeden alıntı

bi ara virüs programı bile kullanmadığım oldu ama şuan kredi kartı vs. yi internette kullandığım için güvenlik zorunlu. Sizde ciddiye alın bence benim arkadaşımdaki bi trojen dosyası virüs programlarına yakalanmadı ve pc den ekran görüntüsü vs. alabiliyor.

O dediğiniz trojan dosyasının ismi ney? Eskiden de böyle bir şey vardı premium virüs programları virüsü buluyordu ve siliyordu fakat tekrar taradığınızda yine çıkıyordu. Birçok yere sorduğumda ise o virüsü siz ne kadar temizlesenizde illa bir yerlerde izi falan kalıyor denmişti. E tabi daha sonra bende bilgisayar değiştirdim.

WNLServers WNLServers SOFTLAYER-OVH-REDSTATION Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Bilişim Firması Sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 11 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
KİS 2013 ( Kaspersky Internet Security ) Bundan iyisi bence dünya da henüz yok, tek şikayet sağlam donanım kullanmayanlardan gelmekte oda sistemi biraz kasması, 1997'den beri virüs ya da trojan nedeniyle kullandığım pc. laptop v.s cihazlara format atmadım atılmadan satılıp yenileri geldi daha ne diyeyim.

Ayrıca e-bay.de den 3 pc ticari lisans alın sudan ucuz burda satılan tek lisans bedeli kadarı ile şirket yada ofisinizde 3 pc. nizi kale gibi güvenli hale getirin.

okanakca okanakca Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 26 / 74
  • Ticaret 1, (%100)

hasbaly adlı üyeden alıntı

O dediğiniz trojan dosyasının ismi ney? Eskiden de böyle bir şey vardı premium virüs programları virüsü buluyordu ve siliyordu fakat tekrar taradığınızda yine çıkıyordu. Birçok yere sorduğumda ise o virüsü siz ne kadar temizlesenizde illa bir yerlerde izi falan kalıyor denmişti. E tabi daha sonra bende bilgisayar değiştirdim.

Adını bilmiyorum banada arkadaşım göstermişti.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al