Hepgel adlı üyeden alıntı

Selam sayın arkadaşlar konu açmadım çünkü, açılacak konu başlığını google den gelip buraya geldim :)

3 gün sonrası daha sonrası ilk sitem yetersiz içerikten kabul edilmedi haklılarda elbet site boş sayılırdı.

ancak başka site ekledim 3 gün geçti aradan ve sonuç

Sayın Kullanıcımız,

Karşılama e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizin ardından AdSense başvurunuz üzerinde ikinci bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık:

Sorunlar:

- Site, Google politikalarıyla uyumlu değil

bunun neresinde var sorun anlamadım sitenin hit normal iyi derecede ve kural dışı olacak fazla bir konuda yok yani çok saçma bir olay anlamadım gitti ne yapmam gerekli bir pif noktası varmıdır arkadaşlar şimdiden teşekkür ederim

Sana google ılgılı edındıgım tecrubelerı aktarıyım bende senın gıbı googleden reklam alamadım sıte kuralları olusturdum gızlılık politikası sonra ıcerıgı gozdn gecırdım vs vs herseyı yaptım yınede alamadım...

Sonra... Burdaki arkadaslar blog acmamı bır ıkı hafta sonra bloggerden basvurmamı soyledı yıne olmadı hem tr hem ıngılızce denedım ıkısınede vermedı...

Sonra.. adsense hesabı aldım 2 hafta kadar kullandım gecersız tıklama olmadıgı halde hesabım kapatıldı.

burdan cıkaracagımız sonuc adsense pamuk ıplıgıne bağlı dusunursen sana baska reklam firması onerebılırım...