Merhaba arkadaşlar paylaşacak kimsem olmadığı için sizinle paylaşmak istedim 2 senedir websitesi işleriyle uğraşıyorum ama hangi alanda site açtıysam bir türlü başarılı olamadım ne sitelerime giren oldu nede güzel bir hit kazandım. Şimdiye kadar yaptığım en iyi tutan site torrent sitesi ama oda halka hizmet misali bişey kazandırmıyodu yemek tarifinden tutun ingilizce içerikli siteye ordan tutun diziye ordan tutun filme vs daha bir çok alanda farklı zamanlarda uğraştım ama hiç birinde gram başarılı olup ilerleyemedim hostlara,domainlere,seolara vs harcadığım paranın haddi hesabı yok ama 2 senedir kazandığım para net 0. Senin için para mı önemli diyeceksiniz belki ama %30 para içinse %70 gelen hitin verdiği mutluluk bana yeterdi. Bazen seo yaparken kandırıldığımı düşündüğüm bile oldu ama 2 sene boyunca hiçbir baltaya sap olamamak beni bezdirdi ve bu veda yazısını yazmayı bunları sizinle paylaşmayı düşündüm eğer bu forumda uzerimde hakkı olan varsa hakkını helal etsin. ya arkadaş 2 sene ve 0 hit 0 kazanç ben nerde hata yaptım? neyse uzun lafın kısası bir seruvenin sonuna geldik Allaha emanet olun.