wmaraci reklam

Turhost Hakkındaki görüşleriniz?

107 Mesajlar 19.708 Okunma
wmaraci reklam

grdiyan grdiyan Ebaydestek Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 92 / 85
  • Ticaret 1, (%100)
Yavaş yavaş popüler olan firmaların hepsinde bu sorun var. Bir sunucuda haddinden fazla site barindırırsan,ağzına kadar doldurursan sayfa açılış hızları yavaşlar,cpu tavan yapar. Madem kurumsal geçiniyorsun ona görede donanım sahibi olacaksın..
santor

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

santor santor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek web Design
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 50 / 8
  • Ticaret 10, (%100)

grdiyan adlı üyeden alıntı

Yavaş yavaş popüler olan firmaların hepsinde bu sorun var. Bir sunucuda haddinden fazla site barindırırsan,ağzına kadar doldurursan sayfa açılış hızları yavaşlar,cpu tavan yapar. Madem kurumsal geçiniyorsun ona görede donanım sahibi olacaksın..

Hocam aynen öyle şimdi her yerde o kadar övülüyor ki tabi ister istemez büyük beklentilerle gidiyor insan ama 2 günde 10 kesinti alırsan adama hop dur derler inan senin dediğin çok doğru alt yapısız bir çok site barındırdıkları için bu sorunu yaşıyorlar belli ha müşteri hizmetleri iyi ona bir şey diyen çarpılır..Misal daha önce devamlı şikayet ettiğim ki boşu boşunaymış Guzelnete hasret kaldım bir kez sorun yaşamadım yahu 1 senede , ordada müşteri hizmetleri pek profesyonelce değil :)

chqra chqra Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek SEO Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 18 / 5
  • Ticaret 5, (%80)
ben turhostla 2 yıldır çalışıyorum ancak CPU sorunu yaşıyoruz benim sitemin ziyaretçisi çok oldugundan portal paketine aldılar farkını verdim size yeter dediler sonra geçtim o paketi bugun aradılar turhosttan üst pakete daha geçmeniz lazım çok CPU yiyor siteniz yine ben anlamadım ne yapmaya çalışıyorlar sanırım firmayı benim üstüme yapacaklar
santor

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek web Design
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 50 / 8
  • Ticaret 10, (%100)
Arkadaşlar son durumu belirteyim çünkü haksızlık olur ,Turhost Müşteri hizmetleri Türkiyenin tartışmasız en iyi Müşteri hizmetleri bence ,Özellikle Satıştaki Çalışanlar bana ulaşıp 1 ay daha ücretsiz deneme süresi verdiler ve artık hiç kesinti olmayacağının garantisini verdiler cidden bu sebeple sektörde şu an lider ,belli oluyor en azından sorun çözüyorlar...Teşekkür ediyorum Müşteri Hizmetleri Satış bölümüne ama yazdıklarımızıda bir uyarı olarak alsınlar çünkü lidersen bunun sonuçları da ağırdır herkes kusursuz hizmet bekler ...

wmaraci
wmaraci

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Her konuda ilgilenen ve sorunsuz bir firma Turhost. Bunu bilir bunu söylerim.

Her zaman olduğu gibi memnun bir şekilde kullanmaya devam ediyorum. Kısacası, Turhost 'benim gözümde' sorunsuz.

Sorun yaşayan arkadaşların kısa sürede sorunu çözmeleri dileğiyle.
santor Esermax

kişi bu mesajı beğendi.

Zargana Zargana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 994
  • Beğeniler 9 / 303
  • Ticaret 11, (%100)
Bana göre bir firmanın iyi olması yalnızca sorunsuz hizmet vermesi ile sınırlı değil. Belki de daha önemlisi bir sorun çıktığında vereceği destektir. Başka bir webmaster forumunda bizzat site sahibinin yazısını okuyunca Turhost hakkındaki düşüncelerim değişti. Şu yazıyı okuyun:

Son 2 günde gelen saldırılar sebebiyle tüm sitelerimizi kapattılar. Bu konuda anlayışlı davrandık ancak şu ana kadar hiçbir firmada görmediğim, yedeklerinizi alın sitenizi başka yere taşıyın gibi bir tavırla kendileri açısından sorunu savuşturmaya çalışıyorlar. En güzel günde 7 ay boyunca yanımızda olan Turhosta bu 1 günlük sorun sebebiyle 180 derece dönüşü için teşekkür ederiz.

Siteleri taşıyana kadar açın demem ise, "kaybettiğimiz bir müşteri için neden site açayım ki" gibi daha da akıl almaz bir söz sarfedebiliyor. 7 aylık düzenli sorunsuz müşteri olmanın karşılığında 1 gün ücretsiz siteleri açmak bile onlar için büyük bir külfet durumda.

Benim gözümde, çıkan ilk sorunda böyle davranabilen bir firma kesinlikle kurumsallıktan uzaktır. Sorun olmadığında kötü firma da yanınızdadır. İyi firma işler kötü olunca kendini gösterir.
santor

kişi bu mesajı beğendi.

Ne ekersen onu biçersin

• Üyelik 18.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek web Design
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 50 / 8
  • Ticaret 10, (%100)

Zargana adlı üyeden alıntı

Bana göre bir firmanın iyi olması yalnızca sorunsuz hizmet vermesi ile sınırlı değil. Belki de daha önemlisi bir sorun çıktığında vereceği destektir. Başka bir webmaster forumunda bizzat site sahibinin yazısını okuyunca Turhost hakkındaki düşüncelerim değişti. Şu yazıyı okuyun:

Benim gözümde, çıkan ilk sorunda böyle davranabilen bir firma kesinlikle kurumsallıktan uzaktır. Sorun olmadığında kötü firma da yanınızdadır. İyi firma işler kötü olunca kendini gösterir.
Kurumsallık mı o da ne Turhost için? yahu bu Turhost her yerde mükemmeldir öyledir böyledir yazanlar nerdeler nerde bu çıkarcılar , fırsatçılar? Güzelim ülkemde sırf 3-5 kuruş için menfaat ilişkilerine giren insan kaynıyor buna üzülüyorum..Müşteri hizmetleri sabırlı insanları sakinleştirmeyi iyi biliyorlar onun dışında numara yok...
Dikkat edin referanslara wordpress , joomla tr nin refaransları onlarada bedava hosting ya da bir çeşit kıyaklar yaparak bu durumlara gelmişler belli...O sitelerin sahipleride üzümünü ye bağını sorma ayaklarında onun için yurdun dört bir yanında tavsiyeler var ; Turhost şöyledir böyledir olanda bize oluyor malesef..
En son gelişmeler ne biliyormusunuz ?
3.gündür uyumayıp vbulleten + portal kurduyorum (ana sayfa- portal kodlattırıyorum) yüksek meblalar harcıyorum sonra her neyse site bitiyor forum ok diyorum sonra bakıyorum ki lisanslı vbulletinimde bir çok özellik çalışmıyor edit post vb! İlk başta web tasarımcı arkadaşa giydiyorum sonra vbulletin.org ticket açıyorum giydiriyorum sonra aklıma bir fikir geliyor acaba hostingimdemi problem (ilk aklıma gelmesi gerekirken - işte tecrübesizlik) diğer iki domainimde Guzel.net ve Hostgatorda vbulletini kuruyorum en ufak problem yok ! sonra müşteri hizmetlerine e mail atıyorum vbulleten de sorun oluyor gerekli ayarlamaları yaparmısınız bana ne cevap verseler güzel ? :)
siz söyleyin hangi izinleri açacığımızı teknik servis mesai saatlerinde değil diyorlar Tr'nin en büyük firması olduğu iddaa edilen bu hosting firmasının çalışanları neler yapmaları gerektiğini bana soruyor :) sonra 11 aylık ödememi geri istiyorum çünkü daha 3 gün geçti bu seferde muhasebe mesai saatlerinde olmuyor (Akşam 10 civari)
sanki Belediye mübarek...Öylece 3 gün emeğim yanıma kalıyor birde sinir bozukluğuyla...
1.gün serverda sorun varmış taşıdılar
2.gün dns problemi vardı
3.gün vbulleten ..
4.gün ... ?
Alın size Türkiyenin en iyi hosting firması yararlanmak isteyenler buyursun !

main main trdizin.net - Siteni Ekle Telefon Onaysız
  • Üyelik 24.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 984
  • Beğeniler 231 / 233
  • Ticaret 15, (%100)
1 yıldır kullanıyorum gayet memnunum
Atakan

kişi bu mesajı beğendi.

elis elis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 51 / K
  • Meslek Ev Hanımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 17 / 57
  • Ticaret 0, (%0)
Turhotta sitesi olan C-panelli bir sorun yaşayan varmı şu anda ? Benim sitemaçılmıyor zira

nazarca.com

Umutirhan Umutirhan Ares # Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)
Alastyr kullanıyorum, mutluyum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al