pr 4-5 beklediğim sitelerim sadece bir rakam arttı husaran resmen sadece tek tesellim bir kaç bloğum pr aldı resmen husran

Ek Olarak:

Arıza Notları adlı üyeden alıntı

Herkes kendi sitesinin yeni değerini yazmış bende "bu değerler ne anlama geliyor" diye ufak bir araştırma yaptım belki birilerinin işine yarar.

PR0 : Google sizi önemsemiyor ama bu önemsemeyeceği anlamına gelmez.

PR1 : Çok kötü ama en azında google sizi artık önemsiyor.

PR2 : Kötü ama yükselebilecek potansiyele sahipsiniz googlenin gözünde.

PR3 : Ortalama. İçeriğiniz iyi ama kaliteli içerik üretmezseniz bu değerden kolay kolay yükselemezsiniz.

PR4 : Ortalamanın üstünde. İçeriğiniz iyi ve kaliteli içerik üreterek diğer sitelerin önüne geçiyorsunuz.

PR5 : İyi. İçeriğiniz alakalı aramalarda en üstte (veya 2. sırada) çıkar.

PR6 : Harika. İçeriğiniz alakalı (ve benzer) aramalarda en üstte çıkar. İçeriğiniz ile ilgili konularda artık Otorite Site kıvamına gelmişsinizdir.

PR7 : Fevkalade. Artık Otoriter bir siteniz var.

PR8 : Olağanüstü. Artık hem uluslararası hem de içeriğinde öncü bir siteniz var (ya da olmalı).

PR9 : Muhteşem. Sitenizin varlığı diğer site sahiplerine ilham kaynağı oluyor, sanal dünyadaki eksikliğiniz düşünülemiyor.

P*** : Kelimeler kifayetsiz kalır. Yakın zamanda Google sitenizi satın almak için sizinle temasa geçebilir.

Kısıtlı ingilizcemle http://www.selfsagacity.com/2010/02/google-page-rank-1-2-3-what-does-it.html kaynağından derledim.

pr ile sıralamanın binde bir etkisi var çünkü benim pr 1 olan sitelerim pr 5 olan sitelerden daha iyi yerdedir