Arkadaşlar blogger ipuçları ve Office Windows uygulamaları hakkında güncel bir blogum var.Özgün yazılarımı orada yazıyorum.Yalnız bazen gündeme dair olsun veya teknoloji dışında olsun yazılar yazmak istiyorum.Yeni bir kişisel blog açıp onun belli bir seviyeye gelmesini beklemek gerçekten zor.Kendi blogumunda içeriğini bozmak istemiyorum.Bu yüzden güncel konularda yayın yapan, eğitim, sağlık, müzik konularında yazılar yazabileceğim hit konusunda iyi seviyelere gelmiş bir blog arıyorum.

Yazacağım blogu kendi blogum gibi sahiplenmek istiyorum.Gerekirse kendi blogumda tanıtım yazıları-reklam gibi seçeneklerde sunacağım.
Yazacağım blogdan beklentim en azından alexa değerinin 500k ve altı olması.
Ayrıca yazılarımda kendi adsense reklamımı kullanmama izin vermesini düşünüyorum ya da direkt kendi ana blogumun linkini eklememe izin vermesi de olabilir.Onu site sahibi ile görüşeceğim.
Hazırda 2-3 adet yazım var.Anlaştığım kişi olursa hemen yeni açtığım blogu kaldırıp yazıları eklemeye başlayacağım.
İlgilenen arkadaşlar özel mesaj yoluyla ya da imzamdaki site aracılığıyla bana ulaşabilirler...