lostyazilim

2 Tane eklenti yazacağım fakat sizce satılır mı ?

27 Mesajlar 3.104 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

siyahgiyen siyahgiyen SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 649
  • Beğeniler 121 / 191
  • Ticaret 20, (%100)
2. eklentinin işe yaraması için çok sayıda site olması lazım. Çünkü aynı işi basit bir excel yönetimi ile de yapılabilir. Yani bir sitesi olan ve ona 4 tane reklam almış birisinin hem para vermesi hemde sitesine fazladan bir eklenti kurması mantıklı gelmedi bana.
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Mersinli Mersinli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum -
  • Ad Soyad V** K**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 4 / 23
  • Ticaret 9, (%100)

Bipixel adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim size şöyle açıklayayım 1. eklentiyi.

Örneğin bir web tasarım şirketiniz var. Müşterileriniz ile daha hızlı, güvenilir ve zahmetsiz bir şekilde görüşmek istiyorsunuz diyelim. 1. Eklenti bu evrede devreye giriyor. Bu bir Chat eklentisi de diyebiliriz. Siteye o anda giren müşterileriniz ile vakit kaybı olmadan iletişime geçebileceğiniz bir eklenti :).

Anladım şimdi. Tutabilir o da. Fiyatları önce ucuz çek ve reklamını iyi yap wm sitelerinde 2si de satılır bence. Tabi önce araştır benzeri eklentiler var mı diye yabancı sitelere de bak. Benzerleri varsa biraz daha farklı yap, ekstra özellik koy vs..

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)

:). Benim yazacağım eklenti ile alakası bile yok aslında :). Bu sadece bir takvim eklentisi sizin göstermiş olduğunuz eklenti :). Fakat benim eklenti detaylı bir reklam eklentisi olacak :).

Ek Olarak:

siyahgiyen adlı üyeden alıntı

2. eklentinin işe yaraması için çok sayıda site olması lazım. Çünkü aynı işi basit bir excel yönetimi ile de yapılabilir. Yani bir sitesi olan ve ona 4 tane reklam almış birisinin hem para vermesi hemde sitesine fazladan bir eklenti kurması mantıklı gelmedi bana.

Yalnız aklımda ki eklenti öyle bir eklenti ki zamanı bitmeye yakın hem size hatırlatıyor hemde sizin kaldırmanıza gerek kalmadan kendi otomatikman kaldırıyor reklamı :).

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!

siyahgiyen siyahgiyen SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek SEO - E-Ticaret Gelir Arttırma
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 649
  • Beğeniler 121 / 191
  • Ticaret 20, (%100)

Bipixel adlı üyeden alıntı

Yalnız aklımda ki eklenti öyle bir eklenti ki zamanı bitmeye yakın hem size hatırlatıyor hemde sizin kaldırmanıza gerek kalmadan kendi otomatikman kaldırıyor reklamı :).

Dediğim gibi, birden fazla sitesi olanlar için ideal. Fiyatıda ucuz yaparsan neden alınmasın. Ama bir tane sitesi olup da 4 tane 125x125 reklam için alınmaz demek istedim :)
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

SekveBuz SekveBuz Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad T** C**
  • Mesajlar 303
  • Beğeniler 15 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam güzel fikirler ama şahsen ben satın almazdım.
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

bibardak.com

TazZ TazZ www.ahmetcetintas.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Grafiker Yazılımcı
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 795
  • Beğeniler 324 / 323
  • Ticaret 19, (%100)
1. eklenti fikrini tuttum. Uygun fiyat olursa alabilirim
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)

SekveBuz adlı üyeden alıntı

Hocam güzel fikirler ama şahsen ben satın almazdım.

TazZ adlı üyeden alıntı

1. eklenti fikrini tuttum. Uygun fiyat olursa alabilirim

@SekveBuz Bir nedeni vardır her halde :) ?

@TazZ İnşallah hocam :).

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!

polathinyo polathinyo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO | Web Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** P**
  • Mesajlar 242
  • Beğeniler 43 / 37
  • Ticaret 58, (%97)
2. Eklentiyi yapıcaksan reklamlar için ayrı, satılan linkler için ayrı yani 2 sekme yapabilirsen daha hoş olur diye düşünüyorum.
Blog sitelerinden kazanç sağlayan kişiler reklam ve link satışından kazanç sağlıyorlar, daha kolay hesaplamaları daha iyi olur.
Ayrıca 5 TL civarında satışa çıkartsan, hergün o parayı boş yere çok sayıda harcıyan insan var.
Ama doğruyu istersen şahsen ben almazdım, çünkü benim için çok gerekli birşey değil.
Tabiki işten işe ve siteden siteye değişir o yüzden satın alacak çok kişi çıkacaktır diye düşünüyorum.
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)

polathinyo adlı üyeden alıntı

2. Eklentiyi yapıcaksan reklamlar için ayrı, satılan linkler için ayrı yani 2 sekme yapabilirsen daha hoş olur diye düşünüyorum.
Blog sitelerinden kazanç sağlayan kişiler reklam ve link satışından kazanç sağlıyorlar, daha kolay hesaplamaları daha iyi olur.
Ayrıca 5 TL civarında satışa çıkartsan, hergün o parayı boş yere çok sayıda harcıyan insan var.
Ama doğruyu istersen şahsen ben almazdım, çünkü benim için çok gerekli birşey değil.
Tabiki işten işe ve siteden siteye değişir o yüzden satın alacak çok kişi çıkacaktır diye düşünüyorum.

@polathinyo Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim :). Aklımda ki de öyle bir şey zaten :).

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 111 / 212
  • Ticaret 2, (%100)
Hevesinizi kırmak istemem, ama yorum istediğiniz için yazıyorum ki ben de satın almazdım.
Mesela ben bundan üç ay önce bir link aldım; telefonumun takvimine kaydettim, haber geldiğinde sileceğim, telefon zaten elimin altında, ve takvime kaydetmek de oldukça kolay.
Birinci eklentiye gelecek olursak, Bu eklentiyi kullanmak için site sahibinin sürekli online, ya da ücretli bir eleman çalıştırması gerekecek ki bu da oldukça zor, zaten web host satan siteler gibi yerlerde canlı chat var.
Ama benim gibi düşünmeyen çok sayıda insan da vardır, kesinlikle umudunuzu kırmak değil amacım. İyi çalışmalar
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al