wmaraci reklam

[Wordpress] Echo Portal Teması Hayırlı Olsun

183 Mesajlar 42.656 Okunma
smmexpress

mexev9 mexev9 PDR Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Rehber Öğretmen
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1133
  • Beğeniler 447 / 171
  • Ticaret 20, (%100)

http://www.devletmemuru.org
EchoDizayn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Harunokumus Harunokumus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 145 / 114
  • Ticaret 0, (%0)

Tesekkurler
EchoDizayn

kişi bu mesajı beğendi.

EchoDizayn EchoDizayn www.echotasarim.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 150 / 120
  • Ticaret 10, (%100)
Ben yokken arkadaşlara yardım edenlere teşekkürler sağolun

nezmes nezmes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek fotoğraf
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam ellerine sağlık mükemmel bir çalışma emeğine becerine sağlık .Birde benim sorunuma el atsan okadar memnun olurum ki.
Güzel işlere..

wmaraci
wmaraci

ismailBayram ismailBayram Hatır işi yapma! Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 432
  • Beğeniler 93 / 90
  • Ticaret 7, (%71)
Böyle bir temayı ücretsiz olarak sunduğunuz için çok teşekkür ederim

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)

EgeYolbasi adlı üyeden alıntı

Hocam ellerinize sağlık gerçekten çok güzel bir tema olmuş sitemde kullanmaya başladım.
1 - 2 ufak düzenleme ile kendime uygun bir hale getirdim.

Ayrıca öne çıkarılmış görsellerde sorun yaşayan arkadaşlar.

functions.php dosyasında ?> kodunun üstüne

function autoset_featured() {
global $post;
$already_has_thumb = has_post_thumbnail($post->ID);
if (!$already_has_thumb) {
$attached_image = get_children( "post_parent=$post->ID&post_type=attachment&post_mime_type=image&numberposts=1" );
if ($attached_image) {
foreach ($attached_image as $attachment_id => $attachment) {
set_post_thumbnail($post->ID, $attachment_id);
}
}
}
} //end function
add_action('the_post', 'autoset_featured');
add_action('save_post', 'autoset_featured');
add_action('draft_to_publish', 'autoset_featured');
add_action('new_to_publish', 'autoset_featured');
add_action('pending_to_publish', 'autoset_featured');
add_action('future_to_publish', 'autoset_featured');

kodunu eklerse otomatik olararak tüm yazılarda öne çıkarılmış görsel olucaktır.Ben denedim kod sorunsuz olarak çalışmakta.
kaynak

Konuya eklediğiniz için sağolun hocam yoksa ben tüm konuları tek tek halletmeye çalışıyordum.

TrendWP TrendWP WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Temanın bütün yapım süreci trendwp ekibi tarafından yapılmıştır ve kişi hakkında en kısa sürede yasal süreç başlatılacaktır. Esinlenme ile çalma arasındaki farkı bazı arkadaşlarımızın iyice anlamaları gerekmektedir.

EchoDizayn EchoDizayn www.echotasarim.com Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 150 / 120
  • Ticaret 10, (%100)

TrendWP adlı üyeden alıntı

Temanın bütün yapım süreci trendwp ekibi tarafından yapılmıştır ve kişi hakkında en kısa sürede yasal süreç başlatılacaktır. Esinlenme ile çalma arasındaki farkı bazı arkadaşlarımızın iyice anlamaları gerekmektedir.

Yasal süreç prosüdürü olarak başlatılacak düzenlemede sizin tabirinizle belirtilen çalma husüsunu göz önüne alınaran söylenecek cevap size sunarken googlede yapılacak araştırmanızda temanızın wareze düştüğünü söylemek isterim. Eğer bu sürececi başlatacaksınız bu warez olayını göz önüne almanızı istiyorum. Çalıntı olarak kirletici lafınızı ise kod yapsına ve yapılmış olan çalışmada görüleceği üzere TrendWebPortal olarak adlandıırılan temanın Telif Hakkı Bildirgesini ve Size Ait Olan Haklarını Tarafıma Mail ile Devlet tarafından imzalı Patenti Sizin Adınıza Kayıtlı Olan ihbarnameyi tarafıma bekliyorum. Eğer Patent işlemi ve Telif Hakkınız yoksa lütfen bu şekilde tarafıma karalayıcı sözler sözlemeyin. Eğer Patenti ve Telif Hakkını bildirseniz ki bildirmiş olsanız dahi bu temanın Warez olarak internette gezdiğini göz önünde bulundurusak önce warezi temizleyip ve bu warezi temizledikten sonra kapımı çalarsanız sevinirim. Sizin adınıza üzgün olduğumu belirtmek isterim hiç bir şekilde tarafıma yapılacak şikayetin sizin lehinize bir sonuç çıkmayacağını belirtirim. Bu tür gövde gösterilerini lütfen Başka kişi ve kişilere yapınız.

Birde temanızın yapım süreci beni şahsen ilgilendirmez çünkü sizin temanıza ait olan birşey kullanmadım ki kullanmış olsamda bu Google arama görsellerinde tanıtılmış olabilir bu tanıtımları engelleme kaldırma gibi işlemleride her resim dosyası için telif hakkı almalısınız ki aldınız diyelim bu şekilde gövde gösterisiyle değil tarafıma yapmanız gerek telif hakkı bildirimi olması gerekli. Son olarak yapılacak işlemleri an ve an takip edecem. iyi çalışmalar.

Yanlış anlaşılmasın diye belirtmek istiyorum sitemin HTM&CSS ve kodlama yapsını incelediyseni sizin temanızla alakalı kod yapısını göremezsiniz. Çünkü PSD tasarımında entegre işlemine kadar tüm kodlamaları tarafımca kodlandı...

Ek Olarak: Bilgilendirme :

Trendwp ile Wmaraci üzerinden yapılan görüşmelerde Trendwpden istenilen Telif hakkı ve Noter imzalı belgenin tarafıma yollanmasını belirttiğim halde Trendwp çalışanı bu işlemi gerçekleştirmemiştir ve Tarafıma Suç duyurusunda bulunacağı belirtilmiştir. Trendwp ye tanınan süre içerisinde TrendWp yetkilerinden bu belge gelmediğinde kendilerinide belirttiğim gibi Hakaret ve Karalama hakkında suç duyurusunda bulunacağımı belirttim. Fakat uzlaşma yolunu tek taraflı olarak kapatan TrendWP normal prosüdür olarak herkesin bildiği Noter imzalı belgeyi tarafıma göndermemekte ısrarcı olduğu belirtmiştir. Bu belgeyi tarafıma yollanmadığı halde bu şekilde suç duyurusunda bulunduğunu bilmek ve bu şekilde işlem başlatmasını düşenen TrendWP yetkilerinden belirttiğim bilgileri beklemekteyim. Uzlaşmaya gitmeye çalışan TrendWP yetkililerinin bu şekilde kaçamak cevaplarda uzaklaşıp gerekli işlemleri yapmasını beklemekteyim.

İyi Günler.
melankolia NurettinT ShaKa

kişi bu mesajı beğendi.

demreli demreli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 588
  • Beğeniler 47 / 103
  • Ticaret 0, (%0)

TrendWP adlı üyeden alıntı

Efenim sizler öncelikle müşterilerinizin şikayetleri ile ilgilenseniz daha iyi olmaz mı? Her daim forumda trendwp şikayet konularını görmekteyiz.

Ne sizi tanırım ne de echo temasını yapan arkadaşı...
EchoDizayn wmitter

kişi bu mesajı beğendi.

EgeYolbasi EgeYolbasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Arayüz Geliştirici
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

melankolia adlı üyeden alıntı

Konuya eklediğiniz için sağolun hocam yoksa ben tüm konuları tek tek halletmeye çalışıyordum.

Yararlı olduysa ne mutlu .)
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

Hayaller bitmez.En iyisi olmak için çalışmak yaşam felsefesi olmalı.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al