wmaraci reklam
lidertakipci

Bu E-Ticaret Sitesi Hakkında Yorumlarınızı Bekliyorum.

9 Mesajlar 1.421 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

verdtone verdtone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Futbol Hakemligi , Ticaret, Öğrenci
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

İlk web sitem olan e-ticaret sitemiz hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Lütfen iyi olmuş veya kötü olmuştan ziyade gözünüze batan iyi veya kötü şeyleri söylerseniz çok sevinirim. Çünkü insan bütün gün siteye kendi baktığı için bir süre sonra kör oluyor ve bir çok şeyi görmüyor. Dışardan insanların yorumları çok önemli benim için. Web sitenin alt yapısı Opencart'tır.

Siteye ulaşmak için tıklayın.

Gömlek
wmaraci
reklam

delandero delandero WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 4 / 4
  • Ticaret 2, (%100)
Menüyü de biraz daha geliştirirseniz çok bir eksiği kalmayacak gibi. Genel hatlarıyla oldukça başarılı.

• Üyelik 22.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 2, (%100)

delandero adlı üyeden alıntı

Menüyü de biraz daha geliştirirseniz çok bir eksiği kalmayacak gibi. Genel hatlarıyla oldukça başarılı.

teşekkür ederim yorumunuz için. Evet menü konusunda bende şikayetçiyim temanın menüsü gerçekten temanın en kötü yeri. Bi çözüm bulabilirsem iyi olur. Diğer arkadaşların yorumlarınıda bekliyorum.

Gömlek

Nimlot Nimlot WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 68 / 42
  • Ticaret 1, (%100)
Bence background pek göze uygun değil yine de renkler ve zevkler tartışılmaz (: genel hatları ile güzel ve işlevsel olmuş.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 2, (%100)
teşekkür ederim yorumunuz için :) arka plan için aynı görüşte olan başka arkadaş var mı ? :)

Gömlek

BilalTurkmen BilalTurkmen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-ticaret Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 8 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Gayet başarılı hocam , ürün detayda bir kaç oynama siteyi kendine getirecektir ayrıca menüyü zenginleştirelim ve biraz daha görünüm olarak ufak ayrıntılar eklenebilir. Örnek vermek gerekirse , siteniz şuanda eli yüzü temiz güzel bir site olarak duruyor . Ancak satış yapabilmeniz ve müşteriyi siteye müdavim etmeniz için biraz daha pazarlamaya yönelik olmalısınız eğer ürünlerinize güveniyorsanız. Sitenin güncel olduğunu kullanıcıya ima edin mesela "sevgililer gününe özel " kampanya gibi sitenizin ziyaretçi sayısı onemlı degıl 1-2 yada ıkı bıle olsa 20 şubatta gelen bir insan 14 aralık için banner hazırladıgınızı gorunce " hala aktifler , satış yapıyorlar " algısını uyandırabılırsınız . Bu verdiğim ufacık bir örnektir. Genel olarak " yetmez ama evet " demek istiyorum :)

• Üyelik 22.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 2, (%100)

BilalTurkmen adlı üyeden alıntı

Gayet başarılı hocam , ürün detayda bir kaç oynama siteyi kendine getirecektir ayrıca menüyü zenginleştirelim ve biraz daha görünüm olarak ufak ayrıntılar eklenebilir. Örnek vermek gerekirse , siteniz şuanda eli yüzü temiz güzel bir site olarak duruyor . Ancak satış yapabilmeniz ve müşteriyi siteye müdavim etmeniz için biraz daha pazarlamaya yönelik olmalısınız eğer ürünlerinize güveniyorsanız. Sitenin güncel olduğunu kullanıcıya ima edin mesela "sevgililer gününe özel " kampanya gibi sitenizin ziyaretçi sayısı onemlı degıl 1-2 yada ıkı bıle olsa 20 şubatta gelen bir insan 14 aralık için banner hazırladıgınızı gorunce " hala aktifler , satış yapıyorlar " algısını uyandırabılırsınız . Bu verdiğim ufacık bir örnektir. Genel olarak " yetmez ama evet " demek istiyorum :)

Güzel yorumunuz icin tesekkur ederim. Ben aslinda tasarim olarak sormustum cunku su an sistem daha tam olarak aktif degil.Icerikler eklenizor ama tabiki soylediklerinizi dikkate alicam. Tesekkur ederm tekrar zaman ayirdiginiz icin :)

Gömlek

BilalTurkmen BilalTurkmen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-ticaret Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 8 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Estağfirullah . Bildiklerimizi gördüklerimizi söylemek zorundayız . Hayırlı satışlar diliyorum :)

• Üyelik 22.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 2, (%100)
Tesekkür ederim. Ayni sekilde imzandaki siteyide kurcaladim biraz hos olmus eline saglik :)

Gömlek
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al