Merhaba arkadaşlar bugün sağolsunlar bazı değerli arkadaşlarımız beni direk bilgilendirdi.

Temayı manşetini kaldırıp ve menüyü düzenledikten sonra Echo Portal adıyla tanıtıma sunduğu temayı kendileri ufak düzenlemeyle kendi adlarında satışa sunuyolarmış ben burdan isimlerini vermiyecem zaten geneliniz biliyor.

Arkadaşlar sakın temaya ücret ödemeyin çünkü yapmak istediğiniz tüm düzenlemelere ücretsiz olarak destek veriyorum 1 kuruş istemiyorum. Eklenti anlamında birşeyler yaptırırsanız ona birşey diyemem eğer temayı gidip başka yerden alırsanız afedersiniz biraz enayilik olur.

Dikkat etmenizi istediğim olay şu bu tema ücretsizdir ücretsiz kalacak sakın bu temanın benzeri olan temalara para vermeyin. TrendWp tema bizim temanın benzeri değildir kendileri yapmış kendileri satmaktadır.

İsim vermekten kaçınıyordum fakat aklıma gelince yapılanan saygısızlığa göz yumamıyorum.

Temayı satan site : www.ozicab.com/ sitesini kapatmıştır arkadaşlar bilginiz olsun.
Temayı satan kişi : Oğuzhan Cabbaroğlu

Alacak arkadaşların ise sakın bana dönüş yaparak destek almasın. Bilgilendirmeyi yapmamdaki ozicab temayla hiçbir alakam yoktur Ben ücretsiz dağıttım temayı parayla sattırmam böyle bir temayı ücretsiz dağıttıktan sonra parayla satılmasınada göz yumamam.

Hayırlı Günler & Bol Kazançar
Erkan GÜLMEZ