lostyazilim

Google Adsense İçin Daha Ne Yapmalıyım

12 Mesajlar 2.585 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

NorthKinG NorthKinG YAYGARA.NET Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 4 / 37
  • Ticaret 1, (%100)
Birbirinden değerli webmaster arkadaşlarım. Şimdi bu adsenseye ben çok önceleri başvurmuştum o günlerde olumsuz yanıt alınca pes ettim. Şimdilerde ise yeniden adsenseye başvurmakla beraber. Onaylanma süreci iki aşamadan oluştuğu için ben ilk aşamada takılıp kalmıştım. Sebebiyse Şilideki şehirlerarası bir otobüs muavininin yolculara adult içerikli film izletmesini paylaşmıştım. İlk aşamada adsense beni cinsel içerikten hapse attı. Aslında yalnış anlaşıldım ama bende o yazıyı yayından kaldırdım. Tekrar müracaat ettim bu defa ilk aşamayı geçmekle beraber ikinci aşamada yine reddedildim. Üstadlar siteye bir baksın diye ricada bulunacaktım. Amacım reklam yapmakta değil. Öyle bir öngörüde bulunan moderatör kardeşlerim yazımıda benide hiç düşünmeden WMARACI sınırları dışına sürgünedebilirler. Saygı ve sevgilerimle.

malum site: dalavere.net
ArizaNotlari

kişi bu mesajı beğendi.

MecazYazar.CoM
wmaraci
reklam

b244 b244 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 7 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
Sana gelen mailde ne diyor, önemli olan o.

• Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 4 / 37
  • Ticaret 1, (%100)
Sayın Kullanıcımız,

Karşılama e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizin ardından AdSense başvurunuz üzerinde ikinci bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık:

Sorunlar:

- Site, Google politikalarıyla uyumlu değil

---------------------

Daha fazla ayrıntı:

Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikalarına (http://support.google.com/adsense/bin/answer.py?answer=48182, https://support.google.com/adsense/bin/topic.py?topic=1271507) veya Web Yöneticisi Kalite yönergelerine (http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?answer=35769) uygun olmadığından şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize, zengin ve anlamlı içerik sağlayan, organik trafik alan ve kullanıcılara iyi hedeflenmiş reklamlar göstermemize olanak tanıyan siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu ölçütleri karşılamadığını düşünüyoruz.

İpuçları:
Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense ölçütlerine uymanıza yardımcı olacak bazı öneriler verilmiştir:
- Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
- Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
Siteniz ayrıca, anlaşılır bir yapı ve gezinme sistemi aracılığıyla iyi bir kullanıcı deneyimi de sunmalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.

Olumlu bir kullanıcı deneyimini nasıl sunabileceğiniz konusunda daha fazla yardım için lütfen Web Yöneticisi Kalite yönergelerini inceleyin.

Siz gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra başvurunuzu yeniden incelemekten mutluluk duyarız.

MecazYazar.CoM

b244 b244 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 7 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
ip uçlarını kaile alın
içerikleriniz kopyala yapıştır olarakmı giriliyor.
Ayrıca gezinti butonlarından bahsedilmiş farklı bir tema ile başvurmayı deneyebilirsiniz.
aldığınız hit organikmi! sorunun cevabı gelen mailde gizli herkes kendi sitesini iyi bilir otur düşün nerde problem var onu çöz
hasanali317

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 4 / 37
  • Ticaret 1, (%100)
İçeriklerim özgün, özgün olmasa burda kendimi neden rezil edeyim :) Hitlerimde organik herhangi bir çabam yok hit konusunda sadece içerik giriyorum özgün olarak. O zaman geriye sadece tema kalıyor. Bunu halledebilirim. Sağolasın

MecazYazar.CoM

aakinci aakinci hdfilmdevi.org Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Öğretmeni
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 902
  • Beğeniler 51 / 110
  • Ticaret 51, (%96)
ya hocam hit diyonuz siteniz 28 milyon da alexada ne hiti günlük 2 hit ile olcak işmi bunlar. Bence daha çok yol almanız gerek.

sagliklica sagliklica WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Teknik Ressam
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 30 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

aakinci adlı üyeden alıntı

ya hocam hit diyonuz siteniz 28 milyon da alexada ne hiti günlük 2 hit ile olcak işmi bunlar. Bence daha çok yol almanız gerek.

katılıyorum

• Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 4 / 37
  • Ticaret 1, (%100)
Ben hitle alakalı olumlu bişey söylemedim ki zaten (o: neden fırça atıyon bana (o:

MecazYazar.CoM

ulas47 ulas47 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 49 / K
  • Meslek öğretmen
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
evet siteniz uyumlu değil.sitenizin gizlilik politikası yok. google gizlilik poitikası oluşturarak tekrar deneyiniz.

Ek Olarak: örnek: XXXX.com, Google Adsense reklam sistemi kullanmaktadır. Bu sistem Google tarafından İçerik için AdSense reklamlarının görüntülendiği yayıncı web sitelerinde sunulan reklamlarda kullanılan DoubleClick DART çerezi içerir.
Üçüncü taraf satıcı olarak Google, sitemizde reklam yayınlamak için çerezlerden yararlanır. Bu çerezlerini kullanarak kullanıcılarımıza, sitemize ve İnternet'teki diğer sitelere yaptıkları ziyaretlere dayalı reklamlar sunar.

Kullanıcılar Google reklam ve içerik ağı gizlilik politikasını ziyaret ederek DART çerezinin kullanılmasını engelleyebilirsiniz. Google Web sitemizi ziyaret ettiği zamanlarda reklam hizmeti vermek için üçüncü taraf reklam şirketlerini kullanmaktadır. Söz konusu şirketler, bu sitelere ve diğer web sitelerine yaptığınız ziyaretlerden elde ettikleri (adınız, adresiniz, e-posta adresiniz veya telefon numaranız dışındaki) bilgileri ilginizi çekecek ürün ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir. Bu uygulama hakkında bilgi edinmek için ve söz konusu bilgilerin bu şirketler tarafından kullanılmasını engellemek üzere seçeneklerinizin neler olduğunu öğrenmek ve daha fazla bilgi için NAI Self-Regulatory principles for publishers (PDF) belgesinin A Eki'nden yararlanabilirsiniz.

• Üyelik 05.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 4 / 37
  • Ticaret 1, (%100)
Birde böyle deneyelim bakalım. Tema değiştirmekten kurtulurum belki :)

MecazYazar.CoM
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al