ebulfeth adlı üyeden alıntı

İlk öncelikle ben sunu diyim temayı kullanıyorum gercekten harşika ve istediğim tema ama ne yaptıysam sag bileşenleri gösteremedim sag sidebarda konu icinde bu konuda yardımcı olacak olursa gercekten seviniri.
Diğer konualrın hepsini okudum çalıntı alıntı v.s demişsiniz.Bu çalıntı diyen arkadşarın bu sesi niye warez paylasan kişilere sesi cıkmıyor ucli usluer ve diğerleride bilien bir temayı editlemedim hata usluer sattısını yapmıyormu ? Yapsın hakkıdır sonucta emek harcıyor adam size burada kıyak yapmıs ücretsiz yayınlamıs hala vır vır cekemezlik yapıyorsunuz.Ek olarak bende trend temaları ile ilgili çok şikayet duydum ah dogru yanlıs bilmem ama herke birşey almadan önce her konuda müşteri yorumlara bakar bende yorumlara baktım satın almakta vaz gectim.Bu kardesimiz güzel bir tame olusturmus bende tozlu raflardaki sitemi alıp bu temayla can verdim yakında gösteririm inşallah.Helal olsun la sana echo :) Su siteyi satam ben veririm sana elli tl :)

Hocam sağ bileşenleri göstermek için page navi eklentisini kurdunuzmu ben ve bir kaç arkadaşta daha aynı sorun vardı eklenti ile sağ bileşen sorunu çözüldü.