MGCantürk.net, 2013 yılında kurulmuş kişisel blog yazıları, programlama dersleri ve teknoloji haberlerini bulunduran blog sitesidir. MGCantürk.net içeriğinde donanım, yazılım, mobil, vb. çeşitli teknoloji konularında makaleler ve sinema ve oyun alanlarında güncel haberleri barındırır.

Sitemizdeki kategorileri ve bunların içeriklerini inceleyecek olursak;

• Yazılım Kategorisinde: En güncel yazılım haberlerini bulabileceksiniz. MGCantürk.net olarak yazılım haberlerini yakından takip ediyorum.

• Donanım Kategorisinde: Yeni çıkan cihazları, ürünleri ve donanım parçalarını inceliyorum.

• Sinema Kategorisinde: Vizyona yeni giren sinema filmlerinden bahsediyoruz. Böylece yeni filmlerden sizleri haberdar ediyorum.

• Oyun Kategorisinde: Oyun konusunda piyasaya yeni çıkan oyunlar, Oyun Dünyasındaki gelişmeler hakkında sizleri bilgilendiriyoruz.

• Programlama Kategorisinde: Popüler programlama dillerine ait örnekler, yeni çıkan güncel programlama teknolojileri ve kendi yaptığım uygulamaları sizlerle paylaşıyorum.

• Teknoloji Kategorisinde: Tüm kategorilerde dikkat çeken yeni teknolojilerden sizleri haberdar ediyorum.

SiteAdresi: http://www.MGCanturk.net – Kişisel Blog
Facebook Sayfası: MGCanturk.net – Facebook