freelance iş ilanları

Ufak Bir Çeviri

4 Mesajlar 666 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Bana aşağıdaki gibi bir mail geldi. İngilizcem pek iyi olmadığı için fazla bir şey anlayamadım. Acaba ne demek istemişler bir tercüme edebilir misiniz?

Hello,

We would like to enter into a partnership to combine strengths and sell your Software, Themes, Graphics and Plugins via our marketplace Webilicity.com.

Webilicity is a Software Hub for Web Themes, Computer Programs, Plugins, Scripts, Apps, Graphics, Motion Effects, Slides, 2&3D Models, Animations, Photos, Icons, SaaS, Cloud, SEO & IT Tutorials!

• We are always reaching out to new consumers. This will bring exposure and most likely sales for your products.
• Developers and Vendors revenue share begins with minimum of 75% which means you will be paid 75% for each copy sold on our marketplace.
• You can list your products on Webilicity as well as on other websites simultaneously. We do not force you to be exclusive with us.
• You will have an access to all reports for sales and balance within your Webilicity Portal.
• You will be in charge of the Technical Support and Product Updates for your listed products in Webilicity Marketplaces.
• You the developer or vendor will choose your software’s license.
• You the developer or vendor will set the price of your software on Webilicity Marketplaces. We do not force you to lower or increase your price for your items.
• Upon sales of your listed products on Webilicity Marketplaces, you will be paid every two weeks via PayPal and MoneyBookers.

I look forward to hear from you regarding this business offer.

Thank you,

Ozy Oz
CEO / Founder | Webilicity.com

wmaraci
reklam

blogger blogger Freelancer Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** Ş**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 19 / 21
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam tema vb şeylerinizi kendi marketplace siteleri aracılığıyla satabileceklerini ve her kopya başına %75 gibi bir ücreti vereceklerini söylüyolar sanırım, aşağı kısımlarında sistem hakkında vs bilgi vermiş benim anladığım bu.

SerdarKara SerdarKara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Fuarcılık ve organizasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 0 / 95
  • Ticaret 3, (%100)
Kısaca özetleyim; sizin yazılım, plugin, grafik ve temalarınızı Webilicity.com sitesinde satmanızı istiyorlar. Devamında da sitelerini öven bir kaç cümle.

Google'a "Blog Hocam" yazın.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

blogger adlı üyeden alıntı

Hocam tema vb şeylerinizi kendi marketplace siteleri aracılığıyla satabileceklerini ve her kopya başına %75 gibi bir ücreti vereceklerini söylüyolar sanırım, aşağı kısımlarında sistem hakkında vs bilgi vermiş benim anladığım bu.

Serdar Kara adlı üyeden alıntı

Kısaca özetleyim; sizin yazılım, plugin, grafik ve temalarınızı Webilicity.com sitesinde satmanızı istiyorlar. Devamında da sitelerini öven bir kaç cümle.

Anladım arkadaşlar. Teşekkür ederim.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al