wmaraci reklam

Filmizle.ru Ne Kadara Satabilirim?

17 Mesajlar 1.816 Okunma
wmaraci reklam

HeRaM41 HeRaM41 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 313
  • Beğeniler 17 / 33
  • Ticaret 5, (%100)

toprakdus adlı üyeden alıntı

hayır hocam .ru domain google indexlemiyo . dünyanın en iyi sitelerinden biri olan yandex.ru bile googleden arayınca çıkmıyo . yandex.com.tr çıkıyo.

Hocam isterseniz hdizle.ru domainime wmaraci aracindan indexlere bakabilirsiniz boylece indexledigini gorursunuz ayriyetten yandexle ilgili olarak google in ayri politikasi var mesela zamunda.net te google da cikmiyor ama en buyuk torrent trackerlarindan biri :)

wmaraci
reklam

toprakdus toprakdus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 29 / 27
  • Ticaret 1, (%100)

HeRaM41 adlı üyeden alıntı

Hocam isterseniz hdizle.ru domainime wmaraci aracindan indexlere bakabilirsiniz boylece indexledigini gorursunuz ayriyetten yandexle ilgili olarak google in ayri politikasi var mesela zamunda.net te google da cikmiyor ama en buyuk torrent trackerlarindan biri :)

hocam zamunda rus sitesi ancak nedense .net uzantı almış değilmi .ru alsaydı googlede çıkmazdı . zamunda yazınca şuanda googlede çıkıyor.

• Üyelik 07.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 313
  • Beğeniler 17 / 33
  • Ticaret 5, (%100)

hocam zamunda rus sitesi ancak nedense .net uzantı almış değilmi .ru alsaydı googlede çıkmazdı . zamunda yazınca şuanda googlede çıkıyor.

zamunda bir bulgar tracker hocam öncelikle bilgi yanlışınız var google da arayınca çıkan sitede zamunda değil bir adres çubuğuna zamunda.net yazıp girin bide ilk o çıkana ikiside farklı siteler :) ayriyetten buyrun buda sitemin google index sayısını görebilirsiniz :)
http://wmaraci.com/site-analizi/hdizle.ru
Google index: 886
görsel index: 92
ve ya googledan arama bölümüne site:hdizle.ru yazarsanız indexler karışınıza çıkacaktır :)

• Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 29 / 27
  • Ticaret 1, (%100)

HeRaM41 adlı üyeden alıntı

zamunda bir bulgar tracker hocam öncelikle bilgi yanlışınız var google da arayınca çıkan sitede zamunda değil bir adres çubuğuna zamunda.net yazıp girin bide ilk o çıkana ikiside farklı siteler :) ayriyetten buyrun buda sitemin google index sayısını görebilirsiniz :)
http://wmaraci.com/site-analizi/hdizle.ru
Google index: 886
görsel index: 92
ve ya googledan arama bölümüne site:hdizle.ru yazarsanız indexler karışınıza çıkacaktır :)

hocam ben size googlede çıkmıyor siteniz demedim . google türkiye'de çıkmıyor dedim .
googleye "hdizleru" " hd izle ru" yazıp deneyebilirsiniz. benim amacım size kötülük etmek değil yanlıs anlamayın ama doğru olan bu siteniz google türkiye'de çıkmıyor.
site:hdizle.ru yazarsak tabi sitenizin indexleri çıkacaktır ancak kimse googleye site:hdizle.ru yazmaz :) .

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 313
  • Beğeniler 17 / 33
  • Ticaret 5, (%100)

hocam ben size googlede çıkmıyor siteniz demedim . google türkiye'de çıkmıyor dedim .
googleye "hdizleru" " hd izle ru" yazıp deneyebilirsiniz. benim amacım size kötülük etmek değil yanlıs anlamayın ama doğru olan bu siteniz google türkiye'de çıkmıyor.
site:hdizle.ru yazarsak tabi sitenizin indexleri çıkacaktır ancak kimse googleye site:hdizle.ru yazmaz :) .

hocam site daha 1 aylık çalışma yaptırılmamış ve hd izle ru yazdığınız zaman gerilerde çıkacaktır bu resimde kanıtıdır

:)

• Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 29 / 27
  • Ticaret 1, (%100)
başarılar :)

• Üyelik 07.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 313
  • Beğeniler 17 / 33
  • Ticaret 5, (%100)

sağolun :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al