bulut50 adlı üyeden alıntı

3 aylık üyeliğe 9 dolar verin o zaman? 9 dolar çok para değil ya?

Hocam maddi durumunuza göre parayı küçümsememenizi tavsiye ederim. İnşallah 9 dolarcığa ihtiyacınız olan günler görmezsiniz. Fakat dediğim gibi 3 aylık 9$ veremiyorum belki ama aylık 3$ verebiliyorum. Anlatabildim mi? Aylık 4$ yaparsın 3 aylık 9$ yaparsın. Kullanıcı 3 aylık aldığında 3$ kazanç sağlamış olur. Yıllık aldığında 48$ yerine 25$ ödemiş olur ve 23$ kazanç sağlamış olur. Fakat demek istediğim, herkesin sizin gibi çıkarıp 9$ yada 25$ veremeyeceği. Adamın aylık 3$ ayıracağı para vardır, aylık almak ister. Ne yani, gümüş üyelik almak için 3 ay para mı biriktirsin? Mantıklı olalım biraz.

Ben zaten bahsedilen araçları kullanmıyorum. Olaya farklı bir boyuttan bakıyorum ve pazarlama politikasının yanlış olduğunu dile getiriyorum. Bende biliyorum sitenin giderlerinin olduğunu ve bir sistemin devam edebilmesi için gelir > gider tablosunun oluşması gerektiğini. O zaman iyi pazarlanması gerekiyor ki, sistem götürdüğünden fazla getirsin. 3 aylık 9$ gümüş, 18$ altın ve 36$ platin üyelik satılmaya devam ederse bu site hiç bir şey kazanmaz. Kazanmasını bende isterim, takıldığım tek forum burası.

İyi forumlar.