bulut50 adlı üyeden alıntı

.com alan adının satış fiyatı şuan 9-10 dolar civarı. ibolac.com'u almak için 3 ay boyunca para mı biriktirdin?

Zaten satış pazarlaması uygulanmış tabloda. 3 aylık üyelik 9 dolar, 12 aylık üyelik 36 dolar değil, 25 dolar. Daha fiyat tablosunu incelememişsin, gelmiş burda garip garip konuşuyorsun.

Ya ben anlatamıyorum ya sen anlamıyorsun. :) Diyorum ki ben kullanmıyorum sistemi. Umrumda bile değil bu sitedeki webmaster araçları, toplasan 20-30 kere kullanmışımdır. İnsanların hayatlarında öncelikleri vardır ve geleceklerini bu öncelikleri belirler. Bu da benim önceliklerimden birisiydi. Aslında bunun öncelikle alakalı olduğunu şuna benzer bir cümleyle anlatmak istemiştim ama anlatamamıştım, daha detaylı yazıyorum, birebir tartışmak istemiyorum.

"Premium üyelik için ayırabileceğim aylık 3$ param var. Ne yani 3 ay para mı biriktireyim?" Bu cümleden şunu anlaman gerekiyor: Ben tüm harcamalarımı yaptıktan sonra premium üyelik için 3$ ayırabiliyorum. Yani önceliğim premium üyelik almak değil. Umarım anlaşılabilmiştir.